Rally 2006

Dziesiąty rajd Rally Mińsk Mazowiecki 2006 wygrał Ryszard Jabłonowski na Peugeocie 206 przed Maciejem Langotą na Fiacie SC i Maciejem Musielakiem na Peugeocie 205 GTI

Z barierami

Rally 2006 / Z barierami W superpróbie burmistrza najlepiej sprawdzili się ci sami zawodnicy z tym, że Langota z Jabłonowskim zamienili się miejscami. W superpróbie prezesa AK Centrum trzy najlepsze czasy osiągnął Krzysztof Sawicki na Fiacie FC, w każdej z trzech prób jadący z innym pilotem.
Niesamowity upał wypaczył nieco przebieg imprezy, ale i tak tłumy mińszczan przybywały sukcesywnie pod parking na ul. Kościuszki, by podziwiać mistrzów kierownicy w efektownej jeździe na wirażach. Popisy motocyklistów, w tym grupy Goldwinga Andrzeja Piwka, przejazdy firmowymi samochodami, wystawy sprzętu i osprzętu samochodowego i konkursy - to w skrócie atrakcje jubileuszowego Rally. Na podkreślenie zasługuje dbałość o bezpieczeństwo - oprócz tradycyjnych taśm, najbardziej zagrożone odcinki zabezpieczone były barierkami. Zabrakło tylko troszkę chłodu i gastronomii, reszta wypadła dobrze.

Numer: 2006 27   Autor: (jot)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *