Podczas ostatniej kolejki rozegranej 13-15 kwietnia nasze zespoły zwyciężyły jedynie 2 razy, remisowały 4 i aż 8 przegrały!!! Największy zawód sprawiła mińska Maza, którą poskromiła Broń Radom, ogrywając ją 8:0! Popisali się za to młodsi juniorzy - MOSiR 89/90 zdobył cztery gole w meczu z Błękitnymi. Wynik 4:0 uzyskała też sulejówecka Victoria II, pokonując WKS Puznów. Siedlecka Pogoń tym razem remisowała - 1:1 z Nadnarwianką Pułtusk

Nie o-Broniła

Ligi piłkarskie / Nie o-Broniła

I znów nie powiodło się mińskiej mistrzyni. Radomska Broń skompromitowała ją, strzelając aż 8 bramek! W pierwszej odsłonie mińszczanom udało się zbliżyć piłkę do poprzeczki gospodarzy. Kilka prowizorycznych manewrów i stery przejęli skutecznie grający Radomiacy. Idealnymi dośrodkowaniami i przelobowaniem bramkarza Mazy gole gospodarzy szły jeden za drugim. Jeszcze lepiej było po przerwie. Ostatecznie Mazoviacy oberwali 8 razy, a sami stworzyli w całym spotkaniu raptem 2 sytuacje bramkowe. Na razie nadal zajmuje 9. miejsce, ale z takimi wynikami może znaleźć się o wiele niżej.
Skład Mazovii: Stelmaszczyk, Zawadzki, Ryżko, A. Grabek, A. Chłopik, Nalewka (Brański), Klepacki, Smuga, Sobkowicz (Malejczyk), Gałązka, Jackiewicz.

Zremisowały
Jednobramkowym remisem zakończył się wielkoczwartkowy wyjazdowy mecz Pogoni Siedlce z Nadnarwianką Pułtusk, która zajmuje czołowe miejsce w IV-ligowej tabeli. Pogoń świetnie zagrała w defensywie. Gole zaczęły padać dopiero w drugiej połowie spotkania. Pierwszy - dla siedlczan - zdobył widowiskowym uderzeniem głową Piotr Ogórek. W kilka minut później po bramkę sięgnęli gospodarze. Sędzia, widząc faul pogonisty Stromeckiego na jednym z napastników Pułtuska, podyktował karnego. Gola strzelił Salamon. Po meczu piłkarze przyznali, że rzut karny był jednak niesłuszny.
Skład Pogoni: Matłacz - Stromecki (Cabaj), Padysz, Kwiatkowski, Pawlusiewicz, Karpiarz, Kozłowski (Kruk), Buga, Zawadka (Meling), Ogórek, trener - Józef Topczewski. Remisem zakończyło się także spotkanie kałuszyńskiej Victorii z Naprzód Skórzec. Mało emocjonująca gra skupiła się w środku boiska. Żadna z drużyn nie zdobyła bramki, przez co mecz wydał się mało ciekawy. Wynik - 0:0.

Numer: 2006 17