Tym razem działacze Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Bielik” działającego przy szkole podstawowej i gimnazjum w Kołbieli zorganizowali otwarty turniej halowej piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii seniorów wystąpiło osiem zespołów, a w grupie juniorów - cztery

Sportowa niedziela

Gry eliminacyjne seniorów przebiegły dość sprawnie i bez większych emocji. Natomiast mecze półfina- łowe dostarczyły kibicom naprawdę mocnych wrażeń. Pierwsze starcie pomiędzy drużynami Sokół Kołbiel I, a Jutrzenką-Junior Cegłów II zakończone remisem 1:1 doprowadziło do dwóch serii rzutów karnych. Po niesamowitych emocjach, które nie opuszczały wszystkich zgromadzonych na sali, pojedynek zakończył się wynikiem 7:6 dla „Sokoła”.
W finale już bez większych problemów „Sokół” Kołbiel pokonał 5:2 siedleckiego „Josefa”, zajmując pierwsze miejsce w turnieju, a w meczu o trzecie miejsce KS Puznówka pokonała 4:1 Jutrzenkę – Junior Cegłów II.
W turnieju juniorów bezkonkurencyjnymi okazali się zawodnicy z „Korony”, gdzie indywidualna technika szła w parze z taktyką gry. Drugie i trzecie miejsce zajęły drużyny z „Sokoła” Kołbiel, a stawkę zamknęła Glinianka. Gry turniejowe przeplatane były układami tanecznymi gimnazjalistek pod kierunkiem Agaty Michalczyk.

Numer: 2005 08   Autor: gm