Taekwon-do

W sobotę 25 marca Marcin Wojtaszczyk został wicemistrzem, Maciej Rek zdobył tytuł mistrzowski, a Wojciech Żółkowski zdobył tytuł drugiego wicemistrza Mazowsza TKD

Śladem Damiana

Taekwon-do / Śladem Damiana

W sobotę 18 marca w Legionowie odbyły się eliminacje ogólnopolskiej olimpiady młodzieży i mistrzostw Polski juniorów. Miński klub reprezentowało sześciu zawodników: Marcin Wojtaszczyk, Damian Iwaniuk, Diana Jędrasik, Maciej Rek, Filip Wieczorek i Wojtek Żółkowski oraz Radek Gójski i Adrian Iwaniuk w roli sędziów.
Diana Jędrasik zajęła drugie miejsce (45kg) wśród juniorek młodszych. Damian Iwaniuk był bezkonkurencyjny wśród juniorów w wadze do 70 kg i trzeci w pokazie technik specjalnych.
Wielka nasza nadzieja Marcin Wojtaszczyk zwyciężył w wadze nieco wyższej (ponad 70 kg) i w pokazie technik specjalnych, co dało mu tytuł najlepszego zawodnika eliminacji. Uhonorowany został specjalnym pucharem. W swoich kategoriach Maciej Rek zdobył pierwsze miejsce, a Filip Wieczorek był trzeci.
Trener Jacek Łuniewski nie ukrywa zadowolenia z ofensywy swoich podopiecznych, których mińszczanie będą mogli oglądać na kolejnych eliminacjach w sali GM-3 przy ul. Siennickiej w sobotę 1 kwietnia. Zapraszamy.

Numer: 2006 14   Autor: (jot)