Po świątecznych zaręczynach czas na karnawałowy ślub. Z myślą o przyszłych nowożeńcach 7 i 8 stycznia 2006 r. na warszawskim Torwarze odbędzie się festiwal mody ślubnej.

Modnie do ślubu

Modnie do ślubu Będzie to też okazja, by uczestniczyć w ślubie znanej aktorki, która przy błysku fleszy złoży przysięgę małżeńską, obejrzeć pokazy mody z udziałem najpiękniejszych polskich aktorek i wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami. Zeszłoroczny festiwal odwiedziło 12 tys. narzeczonych. W tym roku zainteresowanie targami jest jeszcze większe, a zwiedzających zaprezentuje się ponad 500 wystawców z Polski i Europy, w tym mińska firma Fotoreflex. Będzie można znaleźć wszystko, co potrzebne do organizacji ślubu i wesela m.in. zaproszenia, dekoracje, bieliznę, buty, biżuterię, fotografów i kamerzystów, na oryginalnych samochodach i bryczkach skończywszy. Aktorki znane z najpopularniejszych seriali zaprezentują się w sukniach najznamienitszych światowych firm. Na głównej scenie zatańczą śliczne modelki w ślubnej bieliźnie i przystojni modele w garniturach.
Suknie i garnitury będzie można nie tylko obejrzeć, ale również przymierzyć. Tym, którzy zdecydują się na zakupy, wystawcy udzielą rabatu, a styliści, fryzjerzy, wizażyści, floryści i dekoratorzy wnętrz - bezpłatnych porad. A wszystko to w rytm weselnych melodii. Bilety po 15 zł będzie można kupić w kasach przed halą Torwar. (jzp)

Data: 04.01.2006Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *