– Tradycyjnie Kałuszyn będzie grał 8 stycznia br. w XIV finale WOŚP. Zbiórkę uliczną poprowadzi 40 wolontariuszy już od godziny 8.00 w różnych punktach miasta i jego okolicach.

Kaluszyn zagra...

Kaluszyn zagra... Siedzibą sztabu jest szkoła podstawowa, a na imprezy towarzyszące zapraszamy do domu kultury - informuje szefowa sztabu WOŚP, Teresa Kowalska.
Przed południem najmłodsi mieszkańcy miasta - przedszkolaki pokażą się w jasełkowym przedstawieniu, odbędzie się też loteria fantowa, czynna będzie kawiarenka „Pod Aniołem” z ciepłymi i zimnymi napojami, ciasteczkami i słodyczami. Po południu gimnazjum w Kałuszynie przedstawi świąteczne formy teatralne, a wieczorem o 18.00 zespół Kasianiecka przedstawi fragmenty widowiska bożonarodzeniowego. Odbędzie się też aukcja prac plastycznych i licytacja gadżetów orkiestrowych oraz darów przekazanych nam przez sponsorów. Dom Kultury organizuje światełko do nieba i koncert muzyczny. Grupa wolontariuszy tak, jak w roku ubiegłym wyjedzie do telewizji, aby spotkać się z prezesem fundacji. Pierwsze spotkanie w lokalu fundacji przyniosło koszulki z herbem Kałuszyna i z autografem Jurka Owsiaka. (jzp)

Data: 04.01.2006Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *