Awantura polityczna między dwoma byłymi uczestnikami niemal największej w Polsce blokady rolniczej dobiegła kresu - z dwóch wzajemnych wniosków o wykluczenie – Krzysztofa Filipka i Sławomira Izdebskiego, prezydium Samoobrony przychyliło się do postulatu posła Filipka o usunięcie Sławomira Izdebskiego.

Mają Izdebskiego

Sam Izdebski jeszcze kilka dni później zdaje się być niepoinformowany, choć to tego wariantu się spodziewał i zapowiada, że większość z 38 członków Forum Odnowy Samoobrony złoży wnioski o samowykluczenie lub odejdzie, złoży krawaty i poprosi o całkowite rozliczenie z partią.
A tymczasem na zjeździe powiatowej struktury partii, w którym uczestniczyło 29 delegatów z wszystkich gmin, w miniony poniedziałek wybrano nowy ośmioosobowy zarząd. Jego przewodniczącym został młody poseł Grzegorz Skwierzyński, a zastępcami – długoletni działacz Jan Pastor z Wiśniewa i radny województwa Andrzej Chmielewski, skarbnikiem – radny powiatu Sławomir Izdebski (przypadkowa zbieżność nazwisk z byłym senatorem) ze Zbuczyna, a członkami – Jacek Moczydłowski z Mordów i Tadeusz Soldecki z Domanic. (jod)

Data: 01.02.2006Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *