Już trzeci raz Dom Kultury w Kałuszynie zorganizował Mikołajkowe karaoke.

Mikołajkowe karaoke

Mikołajkowe karaoke Do udziału w zabawie zgłosiło się 36 wykonawców. Oprócz miejscowych artystów, napłynęły zgłoszenia z Mrozów i Nowych Groszek. Jury w składzie Agata Ratuska, Katarzyna Pełka i Marian Janiak wybrało najlepszych.
W kategorii kl. IV-VI jurorzy przyznali nagrody Pawłowi i Joannie Gomółkom z Kałuszyna, a wyróżnienia - Barbarze Frącz i Jakubowi Bajszczakowi z Mrozów oraz Urszuli Gołędowskiej z Kałuszyna. Wśród gimnazjów - super występ Kingi Grabowskiej, a wyróżnienie Magdy Jasińskiej – obie z gimnazjum w Kałuszynie. W kategorii szkół średnich wygrała Agnieszka Olszewska, wyróżnienie otrzymała Sylwia Zasuwik, a wśród dorosłych zwyciężyła Katarzyna Berska.
W II części zabawę uświetniły zespoły Eksplozja i Kotki, wystąpili laureaci Mikołajkowego Karaoke 2006 oraz gość specjalny - Mikołaj, od którego wszyscy dostali słodkie upominki. Atmosfera była fantastyczna, a uczestnicy bardzo zadowoleni z nagród, jakie zostały ufundowane przez radną Jadwigę Milewską, SP, bibliotekę i DK z Kałuszyna, ANGO, Kamix, Cass Film, Fotoreflex, Kino Światowid.
A już 16 grudnia o 18.00 kałuszyński DK zaprasza na świąteczne kolędowanie w wykonaniu zespołu Fleciki i ludowej Kasianiecki. (jzp)

Data: 12.12.2007Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *