Spady medialne

Burmistrz Mińska Mazowieckiego przekazuje na licytację WOŚP czerwony od miłości szalik. Szalik został zrobiony własnoręcznie na drutach przez pracowników mińskiego Urzędu Miasta.

– I co się dziwicie… petentów nie ma, to miłość dojrzewa 


Pan Jerzy myśli też o literatach, którzy odsłonili swoją gwiazdę w mińskiej alei Gwiazd Literatury. Może oni też powinni mieć swoje drzewo?

– No i fajnie, tylko jakiego gatunku… Tokarczuk należy się z pewnością figa na biegunach

Ciężko będzie mi się z nim pożegnać, ale dla WOŚP naprawdę warto. Cóż się nie działo na tym niezwykle komfortowym fotelu.

– A co miała powiedzieć wójcica Kinga, która ledwo co fotel zagrzała

Informujemy, że burmistrz Mrozów zgłoszony został do plebiscytu Samorządowiec Roku 2020 i znalazł się wśród TOP 10 w kategorii samorządowców.

– A jak wygra, będzie pierwszym modelem z umorzonym wyrokiem

Kiedy aresztowano jakąś pisarkę w Turcji, później na Białorusi, świat się oburzał, ale to było daleko od nas i naszych problemów. Dziś, przed kilkoma godzinami polska pisarka i aktywistka Klementyna Suchanow została zatrzymana podczas protestu w Warszawie i przewieziona do komisariatu w naszym mieście. Bliżej się już nie da…

– I całe szczęście, że tylko na jedną noc, bo zmolestowałaby naszych policjantów

Starosta Antoni Tarczyński poinformował o zwycięstwie Powiatu Mińskiego w konkursie organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i otrzymaniu zaszczytnego tytułu Stolicy Kultury Mazowsza 2021.

– My to mamy szczęście… dzięki pandemii będzie tanio, a w historii zostanie

Z okazji 10-lecia działalności w nowej siedzibie przy ul. Piłsudskiego 1a, biblioteka zyskała napis świetlny! Teraz już nikt nie pomyli drogi do naszej świątyni książki.

– Dobrze, że niewielki, bo zakręcaliby z obwodnicy, a parkingi w mieście i tak pękają w szwach

Z wieloma radnymi PiS współpraca jest wręcz modelowa. Kiedy odłoży się krajową politykę na bok, można rzeczywiście zrobić wspólnie bardzo wiele dla naszego miasta. Niektórzy jednak od początku kadencji ciągle jątrzą. I takie ich prawo, dopóki nie zaczynają mijać się z prawdą

– Czyli standard… dobry Kali, póki z wolnością nie wypali

Żeby pojechać na wakacje, zabrać wnuczkę w wymarzoną podróż, z miłości do najbliższych i z troski o ich zdrowie. To mówią specjaliści…

– I tak szczepienie staje się spełnionym marzeniem… Co za nieszczęście nas spotkało…

Google i Facebook razem miały w minionym roku około 230 miliardów dolarów obrotów reklamowych, czyli 46 proc. rynku reklamy na całym świecie. Za trzy lata ten udział przekroczy 60 proc. Absolutna dominacja platform internetowych oznacza w perspektywie prawie całkowitą redukcję różnorodności oferty dziennikarskiej, artystycznej i komercyjnej.

– Dlatego powinni nam płacić i to słono… Za wszystko…