Spady medialne

Burmistrzu, czy mógłby pan napisać, czym zajmowali się komuniści w Polsce w latach 1966-1990, czyli dokładnie w tym czasie, gdy Rosati należał do PZPRu? Czy mógłby pan w ramach prawdy historycznej i zwykłej uczciwości napisać, dlaczego nadano mu pseudonimy Kajtek i Buy-er? Czy nie odczuwa pan zażenowania, że reklamuje człowieka, który tyle lat służył komunie?

– Ależ skąd? Jakubowski popiera każdego, kto pachnie komuną lub gorszym sortem


Wiem, że samo słowo uzdrowisko jest słowem magicz-nym. Ja też chciałbym mieszkać blisko takiego miejsca. Ale nie musimy mieć oficjalnego statusu gminy uzdrowi-skowej. Na początku wyrzućmy te samochody, żeby nie jeździły pod oknami chorych w Rudce.

– No to tylko konnym tramwajem. Niech chłop zarobi choć na owies...

Jeśli strach posłać dziecko do kościoła, to po jakiego grzyba pakować dzieci w łapska LGBTowskich seksedu-katorów, których stężenie pedofilstwa jest 400x więk-sze? A w Łodzi właśnie Siostry z Archeo zaczęły swoje występy w szkołach ze swoimi zabawkami i zabawiają 13-latki sztucznymi penisami.

– Najlepiej uczyć w domu. Nawet z pokazem seksu... ale małżeńskiego

– Natrafiłem na izraelskiego żołnierza z długą bronią. Okazuje się, że całe lotnisko było obstawione przez kil-kunastu żołnierzy izraelskich z karabinami z długą bro-nią, nawet nie z pistoletami. Zacząłem się zastanawiać, gdzie ja jestem? Na lotnisku Okęcie w Warszawie?

– A niedługo w państwie o miłej nazwie POLIN

Czy można zepsuć kiepskie wystąpienie króla? Tak, wpuszczając na scenę przedmówcę. I to wszystko na auli UW.

– Tylko świni to nie dziwi

Ten kto chce i go stać na wczasy krajowe czy zagraniczne, to jedzie. Nauczyciele, którzy tak narzekają, że ich nie stać na wczasy, to już porażka. Ludzie albo zmieniają pracę, żeby więcej zarabiać, albo dorabiają sobie i tyle.

– Nowe pokolenie nie wie, co to dorobić. Tylko by ssało...

Gospodarne i wyjątkowe to hasło, promujące kobiety, które jako piastunki domowego ogniska...

– Wiedzą jak je nie tylko rozpalić, ale i podnie-cać do ciągłego żaru.

W Terespolu plakat wyborczy pani marszałek Beaty Mazurek zawisł na ogrodzeniu dawnego cmentarza żydow-skiego. Niektórzy dla pieniędzy z Brukseli nie uszanują nawet spokoju zmarłych.

– A senator Koc wiesza wszędzie i nikt się nie czepia. No, chyba, że nocni rozpruwacze idei