Spady medialne

Człowiek, który pojawia się w jednostce z październikiem 2017 roku do stycznia 2019 roku skutecznie usuwa osoby, które stoją mu na drodze do zniszczenia całej jednostki w Mińsku. Ten pan postawił sobie za cel pozbycie się wszystkich funkcjonariuszy, po to by obsadzić stołki swoimi
– To tylko okazały czub góry lodowej. Lwia jej część pachnie i wygląda znacznie gorzej


W Wiadomościach TVP 1 pokazano zdjęcia oraz imiona i nazwiska uczestników sobotniej demonstracji przed siedzibą TVP. Dziennikarze i Rzecznik Praw Obywatelskich komentują, że to skandal i naruszenie praw tych osób.
– Jeśli to skandal, to czynna napaść na dziennikarkę jest zwykłym bandytyzmem kodziarzy

Już dziś wiadomo, że pieniędzy na spełnienie żądań nie ma. Oznacza to, że być może już po feriach nauczyciele we wszystkich szkołach w powiecie zaczną strajkować.
– Wypoczną i z ochotą wrócą do pracy…

W jednym z programów zauważyłem, że dla pana Niesiołowskiego kobiety miały być zamiennikiem pieniądza w ramach korupcyjnego układu, co nasuwa wręcz skojarzenie z handlem kobietami. W odpowiedzi od przedstawiciela Nowoczesnej dowiedziałem się, że prostytucja powinna być zalegalizowana…
– Prostytucja już jest legalna… Ci nowocześni są jednak staroświeccy

Wczoraj uruchomiliśmy Środowiskowy Dom Samopomocy w Mrozach. To kolejny krok w kierunku wyjścia naprzeciw zapotrzebowaniu osób niepełnosprawnych oczekujących wsparcia. Dobra lokalizacja w budynku po byłym internacie Liceum Ogólnokształcącym w Mrozach, świetne wyposażenie i odpowiednia kadra dają gwarancję sprostania oczekiwaniom.
– Jeszcze w Lipinach i gmina Mrozy będzie oazą starczych oaz

Po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza ze wszystkich stron sceny politycznej, a także w mediach, pojawiły się apele o wyciszenie emocji i obniżenie temperatury sporu politycznego. Niestety, protesty pod TVP, które przybrały ostatnio dość radykalną formę, pokazują, iż ciężko będzie wprowadzić te apele w życie.
– Ciężko? W ogóle nie spokoju do czasu pchnięcia kodziarzy w niebyt

Małżeństwa jednopłciowe, religia ze szkół, opodatkowanie kościelnej tacy, przerywanie ciąży na życzenie do 12 tygodnia, emerytura minimalna 1600 zł, zamknięcie kopalni do 2035 roku, maks. 30 dni czekania na lekarza specjalistę, 500 plus dla każdego dziecka. Taką Wiosnę obiecuje Polsce Robert Biedroń.
– Latem będzie już po ptakach, a jesienią gusta się całkiem odmienią

…jeśli paskudny symetryzm Biedronia, moralnie zrównujący reżim Kaczyńskiego z opozycją, oraz separatyzm i nie koalicyjność jego ugrupowania utrzymają się do wyborów, to w rezultacie Wiosna może okazać się najsilniejszą bronią PiS, dzięki której utrzyma się on u władzy po wyborach.
– Pomnik trza mu wystawić, ale tylko tyłem do frontu