Spady medialne

Warto być przyzwoitym. Eliza Bujalska jesteśmy ponad to. Powodzenia w niedzielę!
– Po kapusiach do żłobu…


Nareszcie w Siedlcach napisali obiektywny artykuł na temat sprawy, która od ponad roku budziła i wciąż budzi wiele emocji wśród mieszkańców gminy Mrozy i nie tylko. Chodzi o nieistniejącą już niepubliczną szkołę w Lipinach.
– Rzeczywiście, cud medialny i to w pisowskim mieście

Kandydatko, kandydacie! Wybory samorządowe za nami. Czas posprzątać przestrzeń publiczną z naszych banerów. Nie musimy wyrzucać ich na wysypisko. Przekażmy je na cele dobroczynne - dla psów w miejskich kojcach oraz przytuliskach, domach tymczasowych i schroniskach. Świetnie się nadają na uszczelnienie kojców od wiatru i śniegu, co poprawia psom warunki.
– No to teraz wybory mogą być przed każdą zimą

Panie Dariuszu, powodzenia. Krzysztof Laskowski z Dobrego. PS – niektóre Krzyśki to fajne chłopaki.
– Darki też… niektóre

Kler w kinie Muza grany jest od dnia premiery, czyli od 28 września. W sumie odbyło się już 14 seansów, a film obejrzało 5094 mińszczan.
– No i stąd takie klakierskie głosowanie

Na 2 h przed ciszą wyborczą… wyborczy bąk puszczony… o finansowaniu kampanii. Dzięki Bogu to już koniec tej pogoni za sensacją i wymyślaniem głupot.
– Głupiego nie uciszysz normalnymi metodami

Czy ludzie z tych gorszych miejscowości są ważni tylko przy okazji wyborów – pyta mieszkaniec Sokolnika w gminie Mrozy.
– Ależ skąd, dogodzą wam i po wyborach aż się nie pozbieracie

Jesteśmy narodem, któremu łatwiej przychodzi krytykować niż pochwalić, docenić, czy powiedzieć dobre słowo. Mieszkam w Woli Rafałowskiej, nie mam kanalizacji, gazu ani drogi asfaltowej, a plac zabaw mąż sam zbudował. Nie narzekam, czekam cierpliwie na wszystkie te udogodnienia…
– To może Jaszczuk po wyborach, albo na święta da przynajmniej cukierka. Będzie słodziej…

Podobno nasze lotnisko uzyskało zgodę NATO na przekwalifikowanie na cele cywilne. Może to mrzonki, a może jest właśnie ta szansa dla naszego regionu, na którą czekamy.
– Nie udało się za SLD i PO, uda się dzięki PiSowi? Niemożliwe…

Na pierwszej rozprawie w sądzie zjawili się miejscowi politycy, w tym m.in. poseł Czesław Mroczek. Wspierali siedzącego na ławie oskarżonych Dariusza J.
– Nie było wyroku przed wyborami, a znając życie i szybkość sędziów, może się doczekamy za rok, albo i dwa

Podczas koncertu na scenie wystąpili także aktualni mistrzowie Polski w tańcu boogie woogie. W kolejnym tańcu, po krótkim kursie, towarzyszyli im ochotnicy wybrani wśród publiczności - Eliza Bujalska oraz Tomasz Płochocki.
– Dali takiego czadu, że nie wiadomo było, gdzie głowa, a gdzie nogi