Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Policyjne spotkania

Policjanci z mińskiej Komendy organizują kolejną Debatę Społeczną, z cyklu zaplanowanych w tym roku spotkań z mieszkańcami.

Autor: (kpp)

Piknik bezpieczeństwa

Dzień Bezpieczeństwa zorganizowany w Zespole Szkół nr 1 w Sulejówku obfitował w liczne atrakcje.

Autor: (kpp)

Koniec ucieczki

Robert J. z województwa lubelskiego 7 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Autor: (kpp)

Pijana awantura

Policjanci z mińskiej drogówki musieli wykazać się nie lada refleksem podczas interwencji domowej, aby obezwładnić atakującego ich nożem 48-letniego Marka Ł. z gminy Dębe Wielkie.

Autor: (kpp)

Finał na sianie

Pijany kierowca – 20-letni Adam B. – nie dość, że nie zatrzymał się kontroli policjantom z mińskiej drogówki, to jeszcze uciekał przez trzy wsie.

Autor: (kpp)

Złodziej datków

Policjantom z wydziału dochodzeniowo-śledczego udało się doprowadzić do finału sprawę kradzieży puszki z ofiarami od wiernych z kościoła pw. Św. Jana Chrzciciela w Mińsku.

Autor: (kpp)

Domowy arsenał

Kryminalni z Mińska namierzyli posesję, której właściciel ukrywał arsenał broni. Obstawili budynek i jego okolice, a kiedy byli już pewni, że właściciel domu jest u siebie, pojawili się z nakazem przeszukania.

Autor: (kpp)

Magazyn w płomieniach

We wtorek 14 maja 2013 r. przy ul. Łąkowej w Mińsku po godz. 22 wybuchł pożar. Zapaliło się składowisko odpadów tworzyw sztucznych przy budynku produkcyjnym, w którym prowadzony był recykling. Strażacy na początku próbowali ograniczyć rozprzestrzenianie się pożaru na całe składowisko i przylegający do niego budynek przemysłowy. Równocześnie ratownicy przeszukali budynek w poszukiwaniu osób poszkodowanych.

Autor: (kpp)

Macierzanka na rejon

Pracownicy wydziału zarządzania kryzysowego i spraw obronnych mińskiego starostwa wraz z policjanci z mińskiej drogówki przeprowadzili powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Autor: (kpp)

Włam na Okrzei

Nieznani sprawcy włamali się do mieszkania w bloku przy ulicy Okrzei w Mińsku.

Autor: (kpp)

Ptasi amatorzy

W Mińsku na terenie prywatnej posesji przy ulicy Chróścielewskiego, miało miejsce włamanie do gołębnika.

Autor: (kpp)

Przyłącze na celowniku

Policjanci z komisariatu w Mrozach wspólnie z pracownikami rejonu energetycznego ujawnili nielegalne przyłącze w jednym z domów w Grodzisku w gminie Mrozy.

Autor: (kpp)

Wrzesień dla uczniów

17 września na kontrolę rejonów szkół w Mińsku Mazowieckim udał się zastępca naczelnika wydziału ruchu drogowego mińskiej Komendy aspirant sztabowy Dariusz Wiercioch i aspirant Radosław Czwarnóg.

Autor: (kpp)

Strzelał do policji

Policjantów z Dobrego wezwano do gminy Jakubów, gdzie na poboczu drogi leżał nieprzytomny mężczyzna. Na miejscu okazało się, że jest pijany. Funkcjonariusze dobudzili go i postanowili odwieźć do domu. Kiedy mężczyzna dojechał już do swojego domostwa, podziękował policjantom za pomoc. To jednak nie był koniec interwencji.

Autor: (kpp)

138 km/h przez Mińsk

Już po godz. 21.00 policjanci z drogówki patrolowali ulicę Warszawską w Mińsku Mazowieckim. W pewnej chwili zauważyli Rover-a jadącego od strony Siedlec. Kierowca auta na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Wideorejestrator wskazał, że auto jechało 138 km/h. Policjanci postanowili skontrolować kierowcę. Ten jednak zignorował sygnały i zaczął uciekać.

Autor: (kpp)

Pijana kolizja

Późnym popołudniem oficerowi dyżurnemu zgłoszono kolizję pod marketem w Stojadłach. Nieznany kierowca zderzył się z samochodem mieszkańca dębskiej gminy i uciekł z miejsca zdarzenia.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      156   |   157   |   158   |   159   |   160      »      [160]