Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Sukienkowa złodziejka

64-letnia Krystyna H., znana dość dobrze policjantom z sulejóweckiego komisariatu, wpadła podczas kradzieży sukienek z pawilonu handlowego przy ulicy Dworcowej w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Patrol roku

Mińscy prewencjusze zajęli czwarte miejsce w konkursie „Patrol Roku 2013”, którego finał odbył się w komendzie stołecznej policji. Zawody podzielono na dwa etapy.

Autor: (kpp)

Za kratami

Policjanci z prewencji rozwiązali sprawę włamań do domów jednorodzinnych w Mińsku Mazowieckim.

Autor: (kpp)

Oszuści w akcji

Mam poważne problemy w pracy, potrzebuję pieniędzy”- tymi słowami zwróciła się córka do swojej matki, prosząc o finansowe wsparcie.

Autor: (kpp)

Niebezpieczny rowerzysta

Błyskawiczna interwencja prewencjuszy zapobiegła ewentualnemu wypadkowi, do jakiego mogłoby dojść z udziałem pijanego rowerzysty.

Autor: (kpp)

Grozili śmiercią

Wywieźli do lasu, pobili, grozili pozbawieniem życia, a później odwieźli do domu. Taki horror przeżył 28-letni mieszkaniec powiatu mińskiego.

Autor: (kpp)

Bohater z ulicy

Błyskawiczna reakcja pracownika budowlanego zakończyła się ujęciem złodzieja, który na ulicy Sosnkowskiego w Mińsku wyrwał torebkę 78-letniej kobiecie.

Autor: (kpp)

Ukradli hondę

Nieznani na chwilę obecną sprawcy dostali się na teren prywatnej posesji przy ulicy Kołbielskiej w Zamieniu, skąd ukradli hondę crv.

Autor: (kpp)

Trzej rozbójnicy

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o popełnienie rozbojów w Sulejówku. Sprawcy wtargnęli do dwóch mieszkań, gdzie pobili lokatorów, po czym ukradli im m.in. zegarek, biżuterię i telefony komórkowe.

Autor: (kpp)

Słodki włam

Bułeczki, jagodzianki, bezy, ciastka, napoje, pieniądze z kasy, a nawet lody stały się celem dwójki włamywaczy, którzy dostali się do cukierni przy ulicy Warszawskiej w Mińsku.

Autor: (kpp)

Znikające rowery

Na przełomie czerwca i lipca wzrosła liczba kradzieży rowerów, głównie na terenie Mińska Mazowieckiego.

Autor: (kpp)

Pijani zabójcy

Lipiec to miesiąc, w którym prędkość i alkohol można zaliczyć do prawdopodobnych przyczyn zdarzeń drogowych, do których doszło na drogach powiatu mińskiego.

Autor: (kpp)

Śmierć na drodze

W ubiegłym tygodniu na terenie powiatu mińskiego doszło do kilku poważnych zdarzeń drogowych, z których dwa okazały się szczególnie tragiczne.

Autor: (kpp)

Auto włam

Policjanci z mroziańskiego komisariatu rozwiązali sprawę włamania do osobowego fiata zaparkowanego przy cegłowskiej stacji kolejowej.

Autor: (kpp)

Kradły w szkole

Sukcesem zakończyło się postępowanie jakie prowadzili w ostatnich tygodniach policjanci z halinowskiego komisariatu.

Autor: (kpp)

Złodziejski pech

Po blisko dwóch tygodniach od kradzieży, 17 lipca policjanci z Mrozów odzyskali przyczepę samochodową, skradzioną na terenie mińskiej gminy.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      154   |   155   |   156   |   157   |   158      »      [160]