Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Oszuści w akcji

Kilka dni temu jedna z mieszkanek ulicy Kościelnej w Mińsku wpuściła do mieszkania kobietę, która namawiała ją do złożenia podpisu pod petycją w publicznej sprawie. Wizyta tej kobiety została okupiona finansową stratą. Z mieszkania zniknął portfel ze znaczną kwotą pieniędzy. Sprawą zajęli się już policjanci z dochodzeniówki, którzy będą dokładnie sprawdzać okoliczności, w jakich doszło do kradzieży, oraz namierzać sprawczynię tego przestępstwa.

Autor: (kpp)

Odzyskany łup

Policjanci z wydziału prewencji mińskiej komendy namierzyli 26-letniego mińszczanina, podejrzanego o włamanie do jednego z domów w Mińsku.

Autor: (kpp)

Fałszywi krewni

Dwukrotnie w tym roku oszustom udało się wprowadzić w błąd starszych ludzi, którzy przekonani, że proszą ich o pomoc członkowie rodziny, przekazali pośrednikom znaczne kwoty pieniędzy. Pierwszy był mieszkaniec Sulejówka, do którego zadzwonił „kuzyn” z prośbą o finansowe wsparcie. Do drugiego dzwonił „bratanek”, prosząc o finansową pomoc w opłaceniu notariusza.

Autor: (kpp)

Powrót złodzieja

W ręce policjantów wpadł w nocy 31-letni Mariusz W., podejrzany o włamanie do pawilonu spożywczego na targowisku przy ulicy Warszawskiej w Mińsku.

Autor: (kpp)

Okradł znajomego

Policjanci rozwiązali dwie sprawy dotyczące kradzieży i włamań popełnionych na przełomie stycznia i lutego tego roku w Mińsku. Sprawcą okazał się jeden mężczyzna - 22-letni Konrad B.

Autor: (kpp)

Trzeźwi w Wiciejowie

Policjanci z mińskiej drogówki przeprowadzili kolejną akcję ukierunkowaną na ujawnianie alkoholowej patologii wśród kierowców, rowerzystów, motocyklistów i motorowerzystów.

Autor: (kpp)

Wypadek na Dwójce

W czwartek, 27 lutego br., w Nowym Koniku w gminie Halinów na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia motocykla z dostawczym mercedesem sprinterem.

Autor: (kpp)

Prąd na lewo

Policjanci wspólnie z pracownikami rejonu energetycznego podczas kontroli jednego z budynków przy ulicy Kościelnej w Mińsku ujawnili nielegalne przyłącze energii elektrycznej.

Autor: (kpp)

Poszukiwani…

Policjanci z Sulejówka i Halinowa poszukują mężczyzn, za którymi sąd rejonowy w Mińsku wydał listy gończe.

Autor: (kpp)

Dręczył i wyzywał

Zarzuty nękania i dręczenia usłyszał 35-letni mężczyzna, który swoim zachowaniem naruszał prywatność pewnej mińszczanki i jej rodziny.

Autor: (kpp)

Diler z Cegłowa

Zatrzymano narkotykowego dilera z gminy Cegłów.

Autor: (kpp)

Włam dogoniony

Pięć policyjnych radiowozów ścigało włamywacza, który z domu jednorodzinnego w Długiej Szlacheckiego ukradł biżuterię i sprzęt elektroniczny.

Autor: (kpp)

Skok na struclę

Policjanci z mińskiej drogówki interweniowali w rejonie bazaru przy ulicy Warszawskiej w Mińsku, gdzie prawdopodobnie włamywano się do jednego z pawilonów spożywczych.

Autor: (kpp)

Akumulatorowy złodziej

Kryminalni zatrzymali 21-letniego Łukasza S. który mógł mieć związek ze sprawą kradzieży akumulatorów na terenie Mińska.

Autor: (kpp)

Oszuści w Sulejówku

Policjanci z komisariatu w Sulejówku otrzymali od mieszkańców Sulejówka kilka sygnałów o próbach nawiązywania kontaktu przez oszustów działających metodami „na wnuczka” lub „na krewniaka”.

Autor: (kpp)

Wypompowali paliwo

W piątek, 21 lutego nieznani sprawcy dostali się na teren prywatnej posesji w Jędrzejowie Starym, gdzie z dwóch samochodów ciężarowych wypompowali 700 litrów oleju napędowego.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      153   |   154   |   155   |   156   |   157      »      [170]