W pierwszych dniach lipca na orliku w Latowiczu zorganizowano rozgrywki piłkarskie. Była to pierwsza edycja turnieju o puchar animatora orlika, a wzięło w nim udział osiem  drużyn złożonych z graczy z okolicznych miejscowości. Sędzią głównym zawodów był Marek Brzozowski.

Orlik dla sąsiadów

Ekipy podzielona na dwie grupy. W pierwszej rywalizowały: CWKS Laliny, Kałuszyn, To Tylko My oraz Ciepłe Wujki, a w drugiej Pianka Kuflew, Mrozy, Smakosze Jeruzal i Są Jeszcze Gorsi.
Po zaciętej grze na wyższy poziom awansowały po dwie drużyny. Wszystkie reprezentowały miejscowości spoza gminy Latowicz. Były to CWK Laliny i Kałuszyn z pierwszej  grupy oraz Pianka Kuflew i Smakosze Jeruzal z drugiej. W półfinałach lepsze okazały się ekipy, które awansowały z pierwszych miejsc.
O pierwsze miejsce zagrały więc Pianka Kuflew i CWKS Laliny. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla kuflewian, do których trafił puchar animatora orlika w Latowiczu.
Rozdano też nagrody indywidualne. I tak najlepszym strzelcem okazał się T. Noiszewski z Kałuszyna, czołowym zawodnikiem turnieju wybrano H. Brodzika reprezentującego  Piankę Kuflew, a wśród bramkarzy najlepiej zaprezentował się Z. Stanikowski z drużyny Smakosze.
Organizatorzy zapraszają na kolejny turniej, który już na dniach.

Numer: 28 (1031) 2017 Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *