Niebezpieczne rewiry

Zatrzymaniem prawa jazdy oraz skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu zakończyła się dla 74-letniego mężczyzny sprawa zdarzenia drogowego. We wtorek, 5 marca, chwilę przed godziną 8.00, kierując osobowym Seatem, na ul. Kazikowskiego potrącił on na pasach 17-latkę. Wyszedł z auta, by sprawdzić, czy nic się nie stało, a kiedy od poszkodowanej usłyszał, że nic, odjechał.

Żałował, że potrącił

Nastolatka udała się na zajęcia szkolne, ale w ich trakcie źle się poczuła. Opowiedziała całe zdarzenie pedagog, a ta wezwała policję i służby medyczne. Jak się okazało, doznała ona jedynie ogólnych potłuczeń. Pomimo tego mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Posługując się nagraniami z monitoringu, ustalili jakim samochodem się poruszał i szybko odnaleźli go na ul. Wyszyńskiego.

Zatrzymany 74-letni mieszkaniec mińskiej gminy żałował zaistniałej sytuacji. Przyznał, że coraz trudniej prowadzi mu się samochód i ma świadomość swoich nie najlepszych umiejętności. Zdarzenie potraktował jako sygnał, że należy zaprzestać jazdy samochodem.

Numer: 11 (1119) 2019 Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *