Turniej charytatywny SMW

Dość niespodziewanie skończył się drugi piłkarski charytatywny turniej stowarzyszenia Możesz Więcej. Nie dość, że ubiegłoroczny zwycięzca nie przeszedł eliminacji grupowych, to o finał jak równy z równym walczyły zespoły z podmińskich wiosek…

Więcej futsalu

W zawodach wzięło udział 16 drużyn, które zagrały w czterech grupach. Rozgrywki wyłoniły osiem zespołów, które zagrały w ćwierćfinałach. Spotkania były wyrównane, a kibice mogli oglądać wspaniałe widowiska, podczas których zawodnicy z wielką ambicją i często sportową walką fair play starali się osiągnąć zwycięstwo, które umożliwi im udział w wielkim finale.

W całym turnieju triumfowali THE BLUES , drugie miejsce zajął M Plus M, a trzecie CWKS Laliny.

Organizatorzy dziękują sponsorom: firmom CARREFOUR, Forma Klub Mińsk Mazowiecki, Piekarnia Cukiernia Wielgolas, Piekarnia Oskroba, Hurtownia sportowa FLEXSPORT, ŚWIAT NART Centrum Narciarskie Mińsk Mazowiecki i Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za ufundowanie nagród i poczęstunku dla sportowców. Dzięki wam udało się zebrać 5100 zł na budowę Wielospecjalistycznego Ośrodka Pobytu Dziennego dla Osób Niepełnosprawnych. Do zobaczenia za rok.

Numer: 50 (1106) 2018 Autor:Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *