HalinówW Halinowie

Przestępcy z Halinowa i okolic muszą uważać, bo dwóch miejscowych policjantów dysponuje niesamowitą kondycją. Dwóch starszych sierżantów, Wojciech Niedziółka i Dariusz Kozłowski z halinowskiego komisariatu ukończyło 40 maraton „Dębno 2013”.

Sportowcy w mundurach

W Halinowie / Sportowcy w mundurach

Na co dzień pracują w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym, realizując zadania związane z prewencyjnym zabezpieczeniem miasta i gminy Halinów i przeprowadzaniem różnych interwencji. Poza swoją trudną służbą, którą starają się wykonywać z niezwykłą starannością, mają jedną wspólną pasję - bieganie. Ich zamiłowanie, rozwijane już od wielu lat, to promocja zdrowego trybu życia, sportu i przyjemności związanej z bieganiem.

Halinowscy sportowcy w mundurach wystartowali w Mistrzostwach Polski Policjantów w Maratonie, mając przed sobą 42 kilometry i 195 metrów biegu. Ich marzenia spełniły się, kiedy minęli linię mety. Na 61 pozycji wśród policjantów uplasował się Dariusz Kozłowski z czasem 4 godzin 2 minut i 22 sekund, natomiast Wojciech Niedziółka ukończył maraton na 84. pozycji z czasem 4 godzin 37 minut i 20 sekund. Dla nich jednak to nie czas był najważniejszy, ale to, że dobiegli do mety, spełniając tym samym swoje zamierzenia i plany – ukończyli maraton.

Numer: 17/18(812/813)2013   Autor: (kpp)