Swego czasu pewna mińszczanka zrobiła karierę lekarską nie mając zadnych uprawnień. potem sprzeniewierzyla fundusze TPMM, wsólpracowala z naszym Cs, Radiem Podlasie i po kolejnych wpadkach słuch po niej zaginał. Po kilku miesiacach ujawniła się w Poznaniu jako dziennikarka Głosu Wielkopolskiego, potem w Łomzy w katolickim radiu Nadzieja, a ostatnio jako falszywa dziennikarka TVN w Przemyślu, Zielonej Górze i Zamościu, naciagając redakcje i hotele na kikadziesiąt tysiecy zlotych. Teraz juz siedzi za... kratami. Nie pierwszy i nie ostani raz/.../

Tak było przed rokiem, moze nawet dwoma latami.
A co teraz porabia ALA? Ktokolwiek wie, prosimy o pomoc.../608 410 762/


Gdzie jesteś, Alu - gdzie...

 
Alicja J. /59 lat/  przez kilka lat współpracująca z jedną z łomżyńskich stacji radiowych oraz lokalną telewizją, została zatrzymana przez policję. Kobieta od kilku miesięcy podawała się za dziennikarkę stacji TVN- choć w niej nie pracowała- i w hotelach w całej Polsce wyłudzała darmowe noclegi. Teraz o dach nad głową reporterka nie musi się już martwić- najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym.

Alicja J. podobny schemat działania zastosowała w kilku miastach w Polsce. W połowie lutego w Zamościu zameldowała się w hotelu, podając za dziennikarkę TVN. Potem wynajęła ekipę lokalnej telewizji (nie płacąc za nią) i udała się realizować materiały dziennikarskie, m.in. z prezydentem miasta. Za ośmiodniowy pobyt w hotelu nie zapłaciła, a materiał nagrany w zamojskim magistracie nigdy nie ukazał się na antenie TVN.

Alicja J. tak samo oszukała hotele m.in. w Zakopanem, Szczecinie, Lublinie i Łodzi. Właśnie tam, na gorącym uczynku, została zatrzymana. Pracownicy hotelu mieli bowiem podejrzenia co do wypłacalności kobiety, zdecydowali się więc zawiadomić policję. Fałszywa dziennikarka została zatrzymana i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. Grozi jej osiem lat pozbawienia wolności.

***

co zrobisz takie mniasto
Nie dziwię się ze ię domyślili, raczej na dziennikarkę z TVNu nie wygląda, kilka latek za dużo....
Niska szkodliwość społeczna czynu, wyjdzie na wolność i zostanie celebrytką
w Łomży same fałszywe...
Tylko jedna ??? Sądząc po profesjonalizmie naszych pismaków myślałem , że to sami fałszywi ...
ale kicha..
W łomżńskim RN prowadziła w sobotę rano audycję
Czyżby Alicja Janosz z Idola?
Brawo doigrała się ...
Niech odda moje pieniądze za Telefon!!!


DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *