Mińsk MazowieckiMińska Liga Mistrzów

W najciekawszym meczu 3. kolejki MLM Partner Grzebowilk ograł Korsarzy 10:2. Pozostałe mecze nie przyniosły większych niespodzianek, choć niektórzy zdecydowali się na zmianę składu.

Trzecie starcie

Mińska Liga Mistrzów / Trzecie starcie

Na początku 3. kolejki STS Team podejmował Młode Wilki. Kapitan Wilków po dwóch porażkach podziękował kilku piłkarzom, a do składu sprowadził nowych. Zmiany te jednak przynajmniej na razie nic nie dały, bo STS gładko wygrał 10:2. Drużyna Marcina Duszczyka nie jest jeszcze zgrana i potrzebuje czasu, aby zacząć lepiej grać. Przepięknym trafieniem popisał się w tym meczu Michał Dobosz.

W drugim meczu Husaria na własne życzenie sprawiła sobie emocje w końcówce spotkania. Husarzy wygrali jedną bramką, mimo że do przerwy prowadzili 4:0. Ambitna pogoń Silnej Woli za wynikiem nie przyniosła rezultatu.

Wszyscy czekali na ostatnie sobotnie spotkanie określone przez wielu „meczem kolejki”. Niestety Korsarze bardzo rozczarowali i odnieśli wysoką porażkę 2:10. Pokonać Korsarzy tak wysoko to nie lada sztuka, więc drużyna z Grzebowlika staje się głównym faworytem MLM. W meczu tym 5 bramek strzelił Krzysztof Wiącek.

W niedzielnych meczach SBW odniosło trzecie zwycięstwo z rzędu, dosyć łatwo pokonując Zatorze 7:2. Lokomotiv zremisował 5:5 z Samymi Swoimi, w czym duża zasługa bramkarza swojaków Kamila Nalewki. Niedziałka ustanowiła rekord MLM w kategorii najwyższych zwycięstw, pokonując CZARNA MAFIĘ aż 19:0. Natomiast Kominki Sim, które z meczu na mecz grają coraz lepiej wygrały 10:3 z Herkulesem.

W następnej kolejce bardzo ciekawie zapowiada się mecz lidera z trzecim miejscem, czyli Niedziałki z SBW. To również piłkarz Niedziałki – Michał Brzost – znajduje się na pierwszym miejscu w klasyfikacji strzelców, mając na koncie 10 trafień. Jedno oczko mniej ustrzelili Rafał Pszonka i Krzysztof Wiącek z Grzebowilka, a po 8 bramek zdobyli Paweł Bartnicki (Niedziałka) i Jarosław Rzyszkiewicz (Husaria).

Numer: 38 (833) 2013   Autor: (red)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *