Spady medialne

Ja nie jestem za niepodległością Polski – te słowa wypowiada młody człowiek do kamery. Kto go wychował?

– Dobrze, że mówi po polsku, a obcy nauczą go pokory


Jak tak można? Przecież to skandal i cenzura w biały dzień! Eurowizja usunęła krzyż przy wiejskiej drodze, pojawiający się w 12 sekundzie teledysku „Pali się” zespołu Tulia.

– Ach te Polaczki, dali krzyż i to w 12 sekundzie filmu, to skandal. A gdyby tak pojawił się na scenie jako element scenografii... Jak nie z drewna to żywy z ciał tuliowych dziewczyn...

Mam nadzieję, że odświeżenie wizerunku naszego magazynu spotka się z uznaniem. W następnym numerze zaprezentujemy jego kolejne odsłony.

– Eksperymenty za pieniądze podatników nic nie kosztują...

Mińska Spółka (PWiK) znalazła się w wąskim i doborowym towarzystwie wiodących firm komunalnych i może być wzorem dla kilkuset pozostałych przedsiębiorstw w całej Polsce...

– No i mamy wodno-ściekowego czempiona

Zaniepokojenie fanów Kolejowego Mińska wzbudził jednak fakt, że ekran wisi nad schodami i ktoś, zaciekawiony tym, co ogląda może się zagapić, potknąć i spaść ze stopni.

– Bezpieczniej lukać non stop w smartfona...

Aby nie utracić przywilejów, związek jest gotów do poparcia programów LGBT w szkołach. Akcję promuje m.in. „Głos Nauczycielski” czyli wydawnictwo Związku Nauczycielstwa Polskiego. Dokąd zmierzasz szkoło?

– Na dno... na muliste dno

Trzeba też zauważyć, że w czasie rządów PiS o ponad 100% wzrósł import węgla z Rosji, więc nie tylko spalamy węgiel z naszych kopalń ale też importujemy na potęgę. W tym samym czasie wstrzymane zostały inwestycje w energię odnawialną.

– Mówią, że nieważne czym, a JAK i W CZYM palimy

Powstała Pracownia Badań na Historią i Tożsamościami LGBT+ na UW. Masakra.

– Najbezpieczniej gdzie ciemno, czyli w dupie

Pseudo-dziennikarz, przebieraniec mundurowy zasugerował na swoim fanpage (rzekomo informacyjnym), że to sympatycy prezydenta Pawła Adamowicza postawili jego portret przy pomniku upamiętniającym zagładę mińskich Żydów. Jakoś dziwne, że ta ramka ze zdjęciem prezydenta Adamowicza pojawiła się w tym miejscu akurat 1 marca, gdy ten pan robił swoje uroczystości.

– Ale po co w ogóle postawili... O tym POpaprańcy nie mówią