Spady medialne

31 zł 50 gr za śmieci segregowane i 63 zł za zmieszane – tyle miesięcznie zapłacą mieszkańcy Otwocka za odbiór odpadów. Aby w przyszłości uniknąć takiej drastycznej podwyżki, miasto rozważa sprzedaż udziałów w spółce Remondis i powołanie własnej firmy, która będzie odbierać odpady.

– Sąsiedzi nas biją na głowę, bo kiedyś głowy nie mieli


– Nie starałam się o start w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Zostało to mi zaproponowane, łącznie z tym wysokim miejscem na liście – powiedziała wicemarszałek Senatu Maria Koc.

– To się nazywa NIE CHCEM, ALE MUSZEM

Posłanka Krystyna Pawłowicz poinformowała o wybiciu szyby w jej biurze poselskim w Sulejówku. Wskazała nawet podejrzanych o ten czyn... Właściciel budynku zgłosił wybicie szyby w jednym z lokali, jednak nie w wynajmowanym przez posłankę. Czyżby posłanka się pomyliła? A może pomylili się wandale?

– Na jedno wychodzi, ale byli blisko...

To nie jest piątka Kaczyńskiego, tylko czterdziestka – bo właśnie 40 MILIARDÓW ZŁOTYCH będzie kosztowało kupowanie głosów wyborców ich własnymi pieniędzmi.

– Każdy się sprzedaje, jak umie... Ważne, by nie kradł i nie sprzedawał kraju

E-dowód jako pierwszy zadziałał w naszym urzędzie. Dziękuję Panu Ministrowi Cyfryzacji Markowi Zagórskiemu, że wybrał właśnie Halinów do przeprowadzenia testu całego systemu...

– Jeszcze trochę i do Ciszkowskiego przeniosą cały rząd

Prace idą pełną parą (trwają nawet po zmroku i w niedzielę) i zwracają uwagę osób przejeżdżających lub przechodzących pod wiaduktem.

– Nie wiadomo, co ich tak goni... kolej czy ludzie

Znana z telewizji sędzia Anna Maria Wesołowska spotkała się z mińszczanami w Zespole Szkół Ekonomicznych. Co było powodem jej wizyty w naszym mieście?

– Może lepiej, gdyby pomogła mińskim sędziom...

Ewa Swoboda nosi medalik... ciemnogród, czyni znak krzyża przed biegiem... obraza ateistów, pokonała murzynki... dyskryminacja rasowa, fotografuje się z flagą Polski... polexit.  Świetny materiał na pierwszą stronę dla gazety wybiórczej.

– Ciekawe, jak skomentują  jej liczne tatuaże. Nie daj Boże jest tam jakiś orzeł lub inny znak patriotyzmu

Idziemy pod hasłem: TO MY JESTEŚMY REWOLUCJĄ... DOŚĆ LITOŚCI DLA PRZEMOCOWYCH GOŚCI.

– Co te szalone baby zrobią, by zwrócić na siebie uwagę prawdziwych chłopów

Dzień dymisji rządu Leszka Millera traktowałem jako swoje małe święto. Wtedy nie przypuszczałem, że po rządach palikociarni będę go wspominał jak zabawy niegrzecznych przedszkolaków.

– Leszek miałby jeszcze większe zasługi, gdyby nie dobór towarzyszy walki