Spady medialne

Zgłosiłem kolejny raz kilka interpelacji. Zapytałem o koszty ogłoszeń Urzędu Marszałkowskiego w prasie lokalnej i kryteria wyboru, dlaczego ogłoszenia ukazują się w tej a nie innej gazecie.
– Radny zapytał, nikt nie odpowiedział. Pytanie było tendencyjne…


Jak widać wyborcom mrozeskim długi nie przeszkadzają. Spłacą te długi co do grosza z własnych kieszeni. Przecież nie będzie tego spłacał DJ. – Nic nie jest pewne, ale za tych MROZESKICH pasowałoby drzeć pasy

Mam pytanie, czy w budżecie są zapewnione jakiekolwiek fundusze na dom seniora w Lipinach? Przecież to było zadanie priorytetowe dla burmistrza, twierdząc że społeczeństwo się starzeje i jest taka potrzeba utworzenia ośrodka dla seniorów. Nie zdziwiłbym się gdyby budynek poszedł pod młotek, bo z czegoś trzeba spłacać kredyty.
– Pytanie jest… za ile, bo długi znacznie przerosły młotek

Publicznie brudy rodzinne prać… trochę chore i niepoważne… A tak poza tym gościu przed ślubem powinien się zastanowić nad powiedzeniem – Widziałeś białą wronę? Tak z kurw… będziesz miał żonę…
– Niby prawda, ale jak taką skrzywioną seksualnie rozpoznać przed ślubem

Mówię poważnie – tak, dom publiczny jest jak najbardziej potrzebny. Mrozy są miastem, a więc to rzecz normalna. Druga rzecz, może w końcu restauracja, która będzie otwarta cały dzień, na okrągło, ale gdyby ktoś robił bydło to od czego mamy policję? Rozbawił mnie pomysł z pomieszczeniem dla nagród i pucharów burmistrza.
– W burdelu też można ufundować puchary. Wyczynowe…

Robimy Orszak Trzech Króli już od pięciu lat. Dlaczego? Bo to istotna część Bożego Narodzenia i świadectwo religijne dla mieszkańców Mińska Mazowieckiego.
– Święta prawda, tylko dlaczego DLA mieszkańców, a nie samych mińszczan Coraz bardziej realne staje się rozpoczęcie budowy w 2019 roku nowego dworca PKP i autobusowego z centrum handlowym. Dlaczego?
– Bo za mało mamy galerii. Handlowych oczywiście….

Od pewnego czasu w Grodzisku nie zatrzymują się niektóre pociągi przyśpieszone. Mieszkańcy poprosili burmistrza Mrozów o negocjacje z Kolejami Mazowieckimi w tej sprawie.
– Jaszczuk jeździ samochodem, więc po co mu przystanek

Takie są jednak możliwości demokracji i w mińskim wymiarze samorządowym będziemy konstruktywną opozycją. A wyzwania są znaczne, zobaczymy, jak sobie poradzą ci, którzy do tej pory sprawdzili się jedynie w ślepej krytyce
– A jednak by się porządziło… Krytykować i głupi potrafi