Spady medialne

Zachodzę w głowę od jakiegoś czasu po kiego diabła obecnemu burmistrzowi ta trzecia kadencja (o ile wygra). Przepracował dwie kadencje. Moim zdaniem sprawdził się. Jako młody nadal człowiek jest w najlepszym momencie, aby spróbować czegoś nowego.
– Można spuentować, że nie dość świni koryta, ale z powodu RODO będzie krócej – SPADAJ!


Już dziś wiadomo, że rozprawa toczyć się będzie we wrześniu i październiku. Potem sąd zdecyduje czy faktyczne działania burmistrza Mrozów naruszały prawo, czy może były podyktowane troską o dobro gminy i przestrzeganie dyscypliny finansów.
– A może sąd zawyrokuje, że to było urzędowe złodziejstwo, które skutecznie zlikwidowało szkołę społeczną? I do tego z premedytacją...

Od kilku tygodni ogólnopolskie media donoszą, że modliszki zaczęły pojawiać się w Polsce. Okazuje się, że można je spotkać również w naszym mieście.
– Jedna zadomowiła się w mińskim magistracie, ale zamiast pożerać – rozlepia się na słupach i witrynach

Będzie on piękny, w pełni funkcjonalny. Przed budynkiem powstaną nowe miejsca parkingowe, zadaszone boksy, wiaty i garaże. Będzie to komisariat z prawdziwego zdarzenia.
– Populizm funkcjonalny Jaszczuka jest nie do pobicia

Ulica Kory, hmm no nie wiem, Mińsk nie jest za mały na taki zaszczyt? Może w Mińsku wystarczy ulica imienia Ramony. To suczka Kory, rasy nie znam, ale coś wpada w pudla.
– Najlepsza byłaby ul. MARYHY. Z punktem dystrybucji, oczywiście

– Potrzebujemy wójta z kontaktami w rządzie, obecny włodarz takich nie posiada w ogóle, bliżej mu do Platformy Obywatelskiej, mało załatwi dla gminy, dlatego potrzebna jest zmiana.
– Pasuje co najmniej do kilku wójtów. Czas na wykopki...

Brak jej nie tylko kwalifikacji, a tylko poparcie posła Milewskiego to sorry trochę mało. Popieram PiS, ale J. Bąk wójtem naszej gminy – to jakiś żart. Nie macie ludzi kulturalnych z kwalifikacjami, którzy zgodziliby się kandydować?
– Mamy, ale nie chcą. Wolą być z dala od polityki i układów, które tylko stresują

Chciałbym wyrazić swój olbrzymi podziw dla UM i MZM. Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęczają dla naszego miasta. Ciągle pracują. Wszystkiego przypilnują i jeszcze inni, niektórzy, wtykają im szpilki. To nie ludzie – to wilki! To wspaniały pomysł i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał. Szczególnie, że prawie nie padało.
 
– No, rośnie nam wtóry Bareja... A może jakieś felietoniki by się pisało do lokalnych mediów....

Czy wiadomo coś o 500 000 PLN które powiat musi oddać firmie co doradzała w sprawie prywatyzacji szpitala? To był pomysł Dżordza i jakoś się tym już nie chwali
– Pomysł był wyśmienity, ale zbyt wczesny, by dostąpić szansy realizacji. Nie na dobrą, a lepszą zmianę...