Spady medialne

Zamknięta po zmroku i w niedziele. Chodzi o bramę wjazdową do parku Dernałowiczów na wprost fontanny i pałacu. Podjął ją burmistrz miasta z powodów bezpieczeństwa.

– To dozorca i monitoring już nie wystarczają. A może nie działają...


Na oficjalnym profilu MDK pojawiły się podziękowania, pożegnania, gratulacje, kwiaty uśmiechy i słoneczka.
powodzenia dyrektorze przez duże D.

– A łzy? Po takim szefie swędzą nie tylko ręce...

Czy do wyścigu o funkcję wójta stanie ostatecznie Krzysztof Płochocki czy Piotr Pustoła? Zwycięży doświadczenie czy innowacje i świeże pomysły?

– Za przedwyborcze balony już dziękujemy... Czekamy na konkrety

Członkowie rady gminy Mińsk Mazowiecki to z pewnością jedni z najaktywniejszych radnych w całym powiecie mińskim. Fakt, że są w opozycji do wójta Piechoskiego wzmacnia ich dociekliwość i sprawia, że coraz częściej patrzą na ręce włodarza gminy i jego urzędników.

Odwrotnie proporcjonalnie do radych z Mrozów...

Ja nigdy w życiu nie wziąłem żadnej premii. Żadnej nagrody. Co do zarobków parlamentarzystów, to uważam je za bardzo godne.

– Poseł Milewski jest jeszcze młody, więc nie potrafi brać z premedytacją godną mężów mamony

Panowie Miąsko, Śledziewski i Laskowski zwrócili się do starosty, jak również wszystkich wójtów i burmistrzów z terenu powiatu z propozycją powołania związku międzygminnego, którego celem byłoby zapewnienie lokalnego transportu zbiorowego.

– Ależ przed wyborami niektórym wzrasta poziom adrenaliny.

To kolejny sukces, w którym pomógł pan razem marszałek Marią Koc, ponieważ wcześniej uzgodniono, że część tych gruntów zostanie wykorzystana także pod siedzibę KRUS. Dlaczego teraz tak dużo się dzieje?

– Musi się dziać, by rzeczywistość przykrywać faktami medialnymi

Podatnik może stracić pieniądze w banku na 72 godziny, a nawet na 3 miesiące. Wystarczy, że komputer fiskusa wytypuje go jako oszusta, a urzędnik uzna, że blokada zapobiegnie wyłudzeniom skarbowym.

– Czas na kupowanie sejfów, złota i transakcji gotówkowych