Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Złodziej datków

Policjantom z wydziału dochodzeniowo-śledczego udało się doprowadzić do finału sprawę kradzieży puszki z ofiarami od wiernych z kościoła pw. Św. Jana Chrzciciela w Mińsku.

Autor: (kpp)

Domowy arsenał

Kryminalni z Mińska namierzyli posesję, której właściciel ukrywał arsenał broni. Obstawili budynek i jego okolice, a kiedy byli już pewni, że właściciel domu jest u siebie, pojawili się z nakazem przeszukania.

Autor: (kpp)

Magazyn w płomieniach

We wtorek 14 maja 2013 r. przy ul. Łąkowej w Mińsku po godz. 22 wybuchł pożar. Zapaliło się składowisko odpadów tworzyw sztucznych przy budynku produkcyjnym, w którym prowadzony był recykling. Strażacy na początku próbowali ograniczyć rozprzestrzenianie się pożaru na całe składowisko i przylegający do niego budynek przemysłowy. Równocześnie ratownicy przeszukali budynek w poszukiwaniu osób poszkodowanych.

Autor: (kpp)

Macierzanka na rejon

Pracownicy wydziału zarządzania kryzysowego i spraw obronnych mińskiego starostwa wraz z policjanci z mińskiej drogówki przeprowadzili powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Autor: (kpp)

Włam na Okrzei

Nieznani sprawcy włamali się do mieszkania w bloku przy ulicy Okrzei w Mińsku.

Autor: (kpp)

Ptasi amatorzy

W Mińsku na terenie prywatnej posesji przy ulicy Chróścielewskiego, miało miejsce włamanie do gołębnika.

Autor: (kpp)

Przyłącze na celowniku

Policjanci z komisariatu w Mrozach wspólnie z pracownikami rejonu energetycznego ujawnili nielegalne przyłącze w jednym z domów w Grodzisku w gminie Mrozy.

Autor: (kpp)

Wrzesień dla uczniów

17 września na kontrolę rejonów szkół w Mińsku Mazowieckim udał się zastępca naczelnika wydziału ruchu drogowego mińskiej Komendy aspirant sztabowy Dariusz Wiercioch i aspirant Radosław Czwarnóg.

Autor: (kpp)

Strzelał do policji

Policjantów z Dobrego wezwano do gminy Jakubów, gdzie na poboczu drogi leżał nieprzytomny mężczyzna. Na miejscu okazało się, że jest pijany. Funkcjonariusze dobudzili go i postanowili odwieźć do domu. Kiedy mężczyzna dojechał już do swojego domostwa, podziękował policjantom za pomoc. To jednak nie był koniec interwencji.

Autor: (kpp)

138 km/h przez Mińsk

Już po godz. 21.00 policjanci z drogówki patrolowali ulicę Warszawską w Mińsku Mazowieckim. W pewnej chwili zauważyli Rover-a jadącego od strony Siedlec. Kierowca auta na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Wideorejestrator wskazał, że auto jechało 138 km/h. Policjanci postanowili skontrolować kierowcę. Ten jednak zignorował sygnały i zaczął uciekać.

Autor: (kpp)

Pijana kolizja

Późnym popołudniem oficerowi dyżurnemu zgłoszono kolizję pod marketem w Stojadłach. Nieznany kierowca zderzył się z samochodem mieszkańca dębskiej gminy i uciekł z miejsca zdarzenia.

Autor: (kpp)

Strzeż się wnuczka

Na wnuczka, córkę czy też syna – pod różnymi postaciami przestępcy próbują oszukiwać starszych ludzi. Ci, którzy ulegną wzruszającej historii i uwierzą w to, że od ich pomocy zależy dalszy los rodziny, muszą liczyć się z finansową stratą.

Autor: (kpp)

Kradli akumulatory

Od kilku tygodni do komisariatu w Dobrem trafiały zawiadomienia dotyczące kradzieży akumulatorów od sygnalizacji świetlnej, do których dochodziło na remontowanym odcinku drogi krajowej nr 637 w okolicach Stanisławowa. Policjanci podejrzewali, że sprawcy mogą pochodzić z jednego z sąsiednich powiatów.

Autor: (kpp)

Napadli dla wina

W środę, 3 października jeden z mieszkańców Sulejówka wracał do domu wieczorową porą. Na skrzyżowaniu ulic Łukasińskiego i Armii Krajowej drogę zastąpiło mu trzech mężczyzn, którzy zażądali od niego pieniędzy na wino.

Autor: (kpp)

Ścigany Mariusz Rubka

Policjanci z Sulejówka poszukują Mariusza Rubkę ściganego listem gończym wydanym przez mińską prokuraturę. Mężczyzna bez wymaganego zezwolenia właściwych organów służył w Legii Cudzoziemskiej.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      157   |   158   |   159   |   160   |   161