Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Ratunek od ognia

Jeszcze przed świętami przy ul. Chełmońskiego w Mińsku spłonęło 5 mieszkań w budynku wielorodzinnym.

Autor: kpp

Zderzenie po kielichu

Zarzut spowodowania wypadku drogowego w Woli Rafałowskiej i jazdy samochodem w stanie nietrzeźwości usłyszał 36-letni Jarosław R. mieszkaniec gminy Stanisławów.

Autor: kpp

Pirat z promilami

Błyskawiczna reakcja prewencjuszy zakończyła się zatrzymaniem „pirata drogowego”.

Autor: kpp

Wpadka złodzieja

Dzięki czujności personelu oraz ochrony jednego z mińskich sklepów z elektronarzędziami, udało się uniemożliwić kradzież wiertarko-wkrętarki i zatrzymać sklepowego złodzieja.

Autor: kpp

Okradzione na rynku

Dwa skradzione portfele z dokumentami i pieniędzmi to bilans jednodniowej drobno przestępczej działalności nieznanych osobników na mińskim targowisku.

Autor: kpp

Kradł z cysterny

Policjanci z komisariatu w Halinowie zatrzymali 44-letniego Roberta M., kierowcę, który kradł paliwo z wiezionego przez siebie transportu.

Autor: kpp

Pijany z zakazem

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi teraz 33-letniemu Robertowi M. z gminy Cegłów, którego zatrzymano podczas kontroli drogowej w Anielewie.

Autor: kpp

Wypadek po pijaku

Pijany kierowca ciężarówki, 44-letni Janusz S. z powiatu płońskiego, jest podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego na drodze krajowej nr 50 w rejonie Mińska Mazowieckiego. W zdarzeniu, które na kilka godzin wstrzymało ruch na trasie, brały udział trzy samochody osobowe, jeden bus i ciężarówka. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce odtworzyli prawdopodobny przebieg zdarzenia.

Autor: kpp

Tragicznie w Warmiakach

Trwa policyjne dochodzenie w sprawie tragicznego wypadku, do jakiego doszło w niedzielę, 17 marca, w Warmiakach na trasie nr 50 pod Łochowem.

Autor: kpp

Gdzie jest Agnieszka Pasieczna?

W piątek, 15 marca 2013 roku zaginęła 72-letnia mieszkanka Stankowizny w Mińsku Mazowieckim. Kobieta wyszła z domu i do dnia dzisiejszego nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Agnieszka Pasieczna ma około 150 cm wzrostu, waży około 45 kg. Jest szczupła i ma dość widoczną siwiznę we włosach. W dniu zaginięcia była ubrana w jasną, ocieplaną kurtkę, ciemne spodnie jeansowe i ciemne kozaki.

Autor: kpp

Kronika KPP i PSP

Złodzieje w Sokólu
We wtorek, 19 marca, nieznani sprawcy dostali się na teren prywatnego gospodarstwa w Sokólu, w gminie Stanisławów. Ukradli kilkadziesiąt kilogramów miedzi oraz zniszczyli opony samochodowe w dwóch zaparkowanych na posesji samochodach.

Potrącił 10-latka
Policjanci zajmują się zbadaniem okoliczności wypadku, do jakiego doszło w czwartek, 21 marca. Na ulicy Siennickiej w Mińsku Mazowieckim samochód osobowy potrącił 10-letniego chłopca. Dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

Autor: kpp

Łasy na datki

We wtorek, 12 marca, nieznany sprawca włamał się skrzynki na datki w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim.

Autor: kpp

Test z policji

Jedenaście drużyn ze szkół podstawowych weźmie udział w powiatowym półfinale II edycji konkursu dla dzieci i młodzieży „Policjanci są wśród nas. W najbliższym czasie policjanci wskażą wszystkim uczestnikom dokładne miejsce, w którym będzie zorganizowany etap powiatowy.

Autor: kpp

Przyłapany w akcji

Halę magazynowo-produkcyjną przy ulicy Dźwigowej w Mińsku ostatnio upodobali sobie złodzieje kabli, rur i elementów metalowych. Policjanci z wydziału prewencji postanowili zatem zwiększyć patrole w tamtym rejonie.

Autor: kpp

Nielegalny kurier

Zarzut przewożenia papierosów bez akcyzy usłyszał 39-letni Sławomir Ł. z Wołomina, który wpadł podczas kontroli drogowej w gminie Dobre. Policjanci z dobrzańskiego komisariatu zatrzymali jego volkswagena golfa w okolicach Papierni.

Autor: kpp

Wagary pod kontrolą

Pierwszy dzień wiosny powinien być symbolem radości, uśmiechu, zadowolenia z nadejścia cieplejszej pory roku. To dzień szczególny dla dzieci i młodzieży, którzy tego dnia biorą udział w licznych grach, zabawach, happeningach organizowanych przez swoje szkoły, rodzime gminy i miasta.

Autor: kpp

Zobacz więcej: [1]      «      2   |   3   |   4   |   5   |   6      »      [9]