Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Szlaczkiem po Cegłowie

Miał ponad 4 promile alkoholu i prowadził samochód dostawczy. 27-letni Hubert W. z powiatu siedleckiego wpadł w Cegłowie. Tam na ulicy Piłsudskiego mroziańscy policjanci zatrzymali go do kontroli. Badanie alkomatem potwierdziło ich przypuszczenia o nietrzeźwości kierowcy.

Autor: kpp

Działka spod dywanu

Dzielnicowi z Mrozów zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa narkotykowego. Z posiadanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że mężczyzna może zażywać i ukrywać w swoim mieszkaniu narkotyki.

Autor: kpp

Włamywacze za kratkami

Dzięki trafnym typowaniom dzielnicowych mińskiej komendy udało się rozwiązać sprawę włamania do sklepu spożywczego w Siennicy. Do zdarzenia doszło w drugiej połowie marca. Włamywacze pokonali drzwi od zaplecza, weszli do środka i ukradli ponad 100 piw oraz papierosy różnych marek.

Autor: kpp

Przedsiębiorczy z policją

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 w Mińsku w ramach ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości mieli możliwości poznania pracy mińskich stróżów prawa. Kilka godzin spędzonych w murach mińskiej jednostki obfitowało w liczne atrakcje przygotowane przez wydziały: wspomagający, prewencji oraz ruchu drogowego.

Autor: kpp

Bliżej młodzieży

Funkcjonariusze zawsze odpowiadają na prośby placówek oświatowych, organizując spotkania edukacyjne dla młodzieży. Tym razem spotkali się z uczniami mińskiego Zespołu Szkół nr 1, Zespołu Szkół w Jeruzalu oraz z gimnazjalistami z Dębego Wielkiego

Autor: kpp

Procentowi

W ręce policjantów i żandarmów z oddziału specjalnego wpadło dwóch pijanych rowerzystów, którzy późnym wieczorem jechali przez miasto bez oświetlenia.

Autor: kpp

Bezpieczna droga

Dzięki zaangażowaniu dyrekcji Gimnazjum Miejskiego nr 2 i kierownictwa mińskiej drogówki zorganizowano uczniom Dzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Autor: kpp

Pijacki rajd

Gdy po mińskich ulicach szosował kolarski peleton, w jego tle swój własny rajd odbywał 48-letni Sławomir F. z powiatu siedleckiego.

Autor: kpp

Wpadła z prochami

Torebki z ecstasy i amfetaminą znaleźli mińscy kryminalni, przeszukując dom 25-letniej Sylwii K., mieszkanki mińskiej gminy.

Autor: kpp

Motocyklista w akcji

Dzięki prawdziwie obywatelskiej reakcji motocyklisty udało się zatrzymać i osadzić w policyjnym areszcie 45-letniego Wojciecha N.

Autor: kpp

Pijana łapówka

Stanowcza reakcja mińskich prewencjuszy na łapówkarską propozycję zakończyła się osadzeniem 28-letniego Krzysztofa K. z Halinowa w policyjnym areszcie.

Autor: kpp

Groził nożem

Łącznie 9 zarzutów karnych usłyszał 43-letni Adam R. z Warszawy, który włamywał się do samochodów w Sulejówku, szukając w nich wartościowych rzeczy. Do serii włamań doszło na przełomie marca i kwietnia. Na szczęście z samochodów nic nie zginęło.

Autor: kpp

Okradł znajomą

Kiedy jego znajoma poszła do domu, zostawiając kluczyki w samochodzie, ten uruchomił silnik i odjechał w nieznanym kierunku.

Autor: kpp

Nowy na straży

Od 1 maja 2013 roku gmina Stanisławów ma nowego dzielnicowego. Został nim starszy sierżant Andrzej Kaliszuk, dotychczas pracujący w zespole patrolowo-interwencyjnym komisariatu w Dobrem, funkcjonariusz z 6-letnim stażem służby. Dzielnicowy dyżuruje w godzinach swojej pracy pod numerem telefonu 600 997 221, a interesantów przyjmuje w komisariacie w Dobrem przy ulicy Kościuszki 2 - tel. 25 757 11 77.

Autor: kpp

Mińscy najlepsi

Ustawa o ratownictwie medycznym włączyła policję w system Państwowego Ratownictwa Medycznego jako służbę powołaną do niesienia pomocy osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego.

Autor: kpp

Śmiertelne potrącenie

W Wólce Mińskiej na ulicy Mazowieckiej doszło do potrącenia rowerzysty.

Autor: kpp

Zobacz więcej: [1]      «      1   |   2   |   3   |   4   |   5      »      [9]