Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Pokazowa Piątka

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 5 w Mińsku mieli ostatnio okazję poznać przewodników psów służbowych, pracujących w mińskiej komendzie.

Autor: (kpp)

Promilowa łapówka

Zarzut złożenia obietnicy łapówkarskiej i jazdy samochodem w stanie nietrzeźwości, usłyszał 26-letni Rafał D., którego zatrzymano do kontroli drogowej w Latowiczu.

Autor: (kpp)

Skok na flaszki

Zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem do latowickiego baru usłyszało czterech mieszkańców pobliskich miejscowości w wieku od 19 do 33 lat.

Autor: (kpp)

Stop nikotynie

Mińscy policjanci w ubiegłym roku weszli w koalicję antynikotynową „Odświeżamy Nasze Miasta TOB- 3CIT” (Tobacco Free Cities).

Autor: (kpp)

Gończy za Nowackim

Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu w Sulejówku prowadzą sprawę poszukiwawczą 23-letniego Łukasza Daniela Nowackiego, mieszkańca Sulejówka.

Autor: (kpp)

Rowery do odbioru

Na przełomie ostatnich dwóch tygodni w Mińsku Mazowieckim miały miejsce kradzieże rowerów, które znikały głównie spod sklepów.

Autor: (kpp)

Wpadka w aptece

Policjant z mińskiej jednostki w czasie wolnym od pracy, będąc w aptece zatrzymał 48-letniego Andrzeja W.

Autor: (kpp)

Oszuści

Zarzuty popełnienia rozboju na 32-letnim mieszkańcu powiatu otwockiego usłyszeli, 22-letni Adam K. i 19-letni Krzysztof Ś. z województwapodlaskiego.

Autor: (kpp)

Policyjne spotkania

Policjanci z mińskiej Komendy organizują kolejną Debatę Społeczną, z cyklu zaplanowanych w tym roku spotkań z mieszkańcami.

Autor: (kpp)

Piknik bezpieczeństwa

Dzień Bezpieczeństwa zorganizowany w Zespole Szkół nr 1 w Sulejówku obfitował w liczne atrakcje.

Autor: (kpp)

Koniec ucieczki

Robert J. z województwa lubelskiego 7 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Autor: (kpp)

Pijana awantura

Policjanci z mińskiej drogówki musieli wykazać się nie lada refleksem podczas interwencji domowej, aby obezwładnić atakującego ich nożem 48-letniego Marka Ł. z gminy Dębe Wielkie.

Autor: (kpp)

Finał na sianie

Pijany kierowca – 20-letni Adam B. – nie dość, że nie zatrzymał się kontroli policjantom z mińskiej drogówki, to jeszcze uciekał przez trzy wsie.

Autor: (kpp)

Złodziej datków

Policjantom z wydziału dochodzeniowo-śledczego udało się doprowadzić do finału sprawę kradzieży puszki z ofiarami od wiernych z kościoła pw. Św. Jana Chrzciciela w Mińsku.

Autor: (kpp)

Domowy arsenał

Kryminalni z Mińska namierzyli posesję, której właściciel ukrywał arsenał broni. Obstawili budynek i jego okolice, a kiedy byli już pewni, że właściciel domu jest u siebie, pojawili się z nakazem przeszukania.

Autor: (kpp)

Magazyn w płomieniach

We wtorek 14 maja 2013 r. przy ul. Łąkowej w Mińsku po godz. 22 wybuchł pożar. Zapaliło się składowisko odpadów tworzyw sztucznych przy budynku produkcyjnym, w którym prowadzony był recykling. Strażacy na początku próbowali ograniczyć rozprzestrzenianie się pożaru na całe składowisko i przylegający do niego budynek przemysłowy. Równocześnie ratownicy przeszukali budynek w poszukiwaniu osób poszkodowanych.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      165   |   166   |   167   |   168   |   169      »      [169]