Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Kradzieże w OSP

Policjanci z mińskiej komendy pracują nad ustaleniem sprawców włamań do remiz ochotniczych straży pożarnych w powiecie mińskim.

Autor: (kpp)

Traktorem na zakupy

Policjanci z Mrozów zatrzymali pijanego traktorzystę, który pojechał na stację paliw na… zakupy.

Autor: (kpp)

Rowerowe promile

Prewencjusze patrolujący ulicę Kazikowskiego w Mińsku zatrzymali do kontroli dwóch rowerzystów, których styl jazdy odbiegał od normy.

Autor: (kpp)

Wypadek w Legaczu

Trzy rozbite samochody i dwóch rannych kierowców, to bilans wypadku drogowego, do jakiego doszło po na drodze krajowej nr 50 w Legaczu.

Autor: (kpp)

Policja na pokaz

Nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem alfa romeo oraz dwa motocykle yamaha, były wyjątkową atrakcją dla uczestników rodzinnego festynu zorganizowanego dla mieszkańców Zamienia i okolicznych miejscowości.

Autor: (kpp)

Złodziejski duet

Dzięki zdecydowanej reakcji mieszkańców jednego z domów w Mińsku Mazowieckim udało się zatrzymać dwóch złodziei.

Autor: (kpp)

Wpadka podpalacza

W ręce policjantów z mińskiej komendy wpadł 30-letni mińszczanin Tomasz G., podejrzany od podpalenie przyczepy i placu zabaw na prywatnej posesji w Mińsku.

Autor: (kpp)

Pijana recydywa

Wielokrotnie zatrzymywany za jazdę po alkoholu, pomimo 7-letniego zakazu jazdy rowerem, kolejny raz wsiadł pijany na jednoślad.

Autor: (kpp)

Konopie w kwiatach

Wysokiej grzywnie poddał się dobrowolnie 35-letni mieszkaniec siennickiej gminy, który w ogrodzie uprawiał konopie indyjskie.

Autor: (kpp)

Złodziej kluczyków

Dzięki trafnemu typowaniu mińskich kryminalnych udało się zatrzymać 30-letniego Krystiana S. z Łomży, który mógł mieć związek z kradzieżą z terenu prywatnej firmy w Mińsku Mazowieckim.

Autor: (kpp)

Amator drobiu

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o nietypowej kradzieży – z gospodarstwa znajdującego się w mińskiej gminy zginęły dwie gęsi.

Autor: (kpp)

Uciekła do Szwecji

Ponad rok policjanci z wydziału kryminalnego mińskiej komendy pracowali przy sprawie poszukiwawczej 58-letniej mieszkanki Mińska Mazowieckiego.

Autor: (kpp)

Walka z ogniem

W ostatnim czasie coraz częściej dochodzi do pożarów.

Autor: (kpp)

Śmiertelnie pod Rudnem

Śmiertelny wypadek na drodze nr 50 między Rudnem a Rudzienkiem spowodował olbrzymie korki od ronda w Kołbieli i wielkie utrudnienia w ruchu.

Autor: (kpp)

Skradli urnę

Policjanci z Sulejówka zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzewanych o kradzież urny z prochami zmarłej z miejscowego cmentarza. Urnę ukryli na balkonie.

Autor: (kpp)

Złodziej zwierząt

W ubiegłym tygodniu na terenie powiatu nagle zaczęły znikać zwierzęta gospodarskie.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      165   |   166   |   167   |   168   |   169      »      [179]