Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Grzelczak nie żyje

Jak informuje rzecznik Niezdropa, 8 stycznia 2013 roku w Halinowie ujawniono zwłoki mężczyzny, które zostały już zidentyfikowane. Okazało sie, że jest to zaginiony  59-letni Robert G. Śledztwo w tej sprawie prowadzi mińska Prokuratura, dlatego tam należy kierować wszelkie pytania dotyczące wyjaśnienia okoliczności śmierci zaginionego. 

Autor: (jaz)

PiSowska setka

W mińskim pałacu odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe środowisk prawicowych.
Prowadzący spotkanie poseł Krystyna Pawłowicz i przewodniczący mińskiego PiS Daniel Milewski złożyli blisko setce działaczy świąteczne życzenia

Autor: (jaz)

Życzyli, życzyli...


Tuż przed świętami i Nowym Rokiem otrzymaliśmy życzenia, za które wszystkim
pamiętającym życzliwie dziękujemy.

Autor: (jaz)

Sumy walki

Do tradycji Mińskiego Klubu Sportowego TAEKWON-DO należą coroczne spotkania wigilijne. W przedświątecznym tygodniu, który jest czasem składania życzeń i refleksji nad mijającym rokiem. 

Autor: (jaz)

Drugi badminton

Drugi turniej z cyklu GRAND PRIX badmintona w sali sportowej SP-2 zgromadził na starcie 42 uczestników – w tym 10 kobiet, 11 juniorów, 4 skrzatów oraz 17 zawodników w kategorii OPEN.

Autor: (jaz)

LA z Glinianki

Dzięki dofinansowaniu działań UKS Orły przez Urząd Gminy Wiązowna,młodzież reprezentująca gimnazjum w Gliniance mogła zaprezentować się na Międzynarodowych Zawodach Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce w Siedlcach

Autor: (jaz)

Piątka doceniona

W Auditorium Maximum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie miała miejsce doniosła uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych przyznanych z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Autor: (jaz)

Zdrowe certyfikaty

W maju Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siennicy przeszedł pozytywnie przegląd akredytacyjny w oparciu o standardy POZ i decyzją Ministra Zdrowia otrzymał Certyfikat Akredytacyjny nr: 2012/20.

Autor: (jaz)

Prawdziwy borowik

Ocieplenie przyniosło ze sobą wysyp grzybów. Szczególnie późnojesiennych gąsek i gołąbków, ale i tych szlachetniejszych. Prawdziwie zdrowego borowika znaleźli w pobliskim Gliniaku dwaj mińszczanie – Jan i Rafał Okrzejscy. 

Autor: (jaz)

Piesi też winni

Naczelnik Piotr Wojda z KPP przedstawił komisji bezpieczeństwa statystykę zdarzeń drogowych na terenie powiatu mińskiego. Okazało się, że blisko połowa ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych to piesi. Od pięciu lat wzrasta też liczba ujawnionych wykroczeń popełnionych przez pieszych.

Autor: (jaz)

MOPS z darami

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mińsku Mazowieckim

Autor: (jaz)

Płonka za Chrzanowskiego

Kolejna zmiana w mińskim garnizonie – komendanta Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej płka Wiesława Chrzanowskiego zastąpił płk dr Piotr Płonka.

Autor: (jaz)

Ratowali na pozór

Tuż przed październikową zimą Zarząd Gminny OSP Mrozy zorganizował swoim jednostkom ćwiczenia bojowe. 

Autor: (jaz)

Zbierają talenty

Gimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsk Mazowieckim zaprasza wszystkich mińskich gimnazjalistów do wzięcia udziału w I Przeglądzie Mińskich Talentów „TaLeNtOmAnIa”.

Autor: (jaz)

Dajmy się znaleźć

Dla akcji ratunkowej czy gaśniczej duże znaczenie mają minuty, a tym czasem sekundy pożera czas tracony na poszukiwanie miejsca docelowego, bo nie ma tabliczki na budynku osoby potrzebującej pomocy, jak również brakuje numeracji w sąsiedztwie. Często bywa, że tabliczka umieszczona na budynku jest nieczytelna lub niewidoczna z drogi. 

Autor: (jaz)

Rudno liści

Fundacja być więcej i pałac w Rudnie koło Kołbieli zaprasza 20 października 2012 r. o godzinie 12.00 na Święto Liści. 

Autor: (jaz)

Zobacz więcej: [1]      «      164   |   165   |   166   |   167   |   168      »      [168]