Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Fitness z Mikołajem

W Zespole Szkół Salezjańskich odbył się I Maraton Fitness z Mikołajem. Studio Fitness Fit&Joy pod kierownictwem instruktorki zumby Eweliny Kaski-Łobodowskiej zaproponowało 6 różnych form zajęć. Wstęp wolny zachęcił około 100 osobową grupę chętnych do udziału w sportowym wydarzeniu w piątkowy wieczór. Wykwalifikowani instruktorzy prowadzili zajęcia: Brodway Dance, Zumba, Cross, Aerobic, Samoobrona czy Spinning – zupełną nowość na rynku fitness w naszym mieście.

Autor: (łk)

Wyprawy walki

Miniony weekend w wykonaniu mińskich koszykarzy UKS Probasket był bardzo pracowity. W piątek chłopcy z młodszej grupy treningowej (rocznik 2002 i młodsi) udali się na trzydniowy IV Międzynarodowy Turniej Barbórkowy im. Jana Wartaka do Katowic, a w sobotę i niedzielę dwumecz przeciwko utytułowanej Polonii Warszawa w lidze WOZKosz rozgrywali chłopcy z rocznika 2000.

Autor: (łk)

Przedświąteczne sukcesy

7 judoków z mińskiego UKS Judo Kontra wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Judo Dzieci i Młodzików, który zorganizowany był na warszawskim Ursynowie przez UKS Ryś.

Autor: (łk)

Dominatorzy Łuniewskiego

Miński Klub Sportowy Taekwon-Do wziął udział w rozgrywanych w stolicy Mistrzostwach Warszawy Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych w Taekwon-Do ITF. W silnie obsadzonych warszawskich mistrzostwach wystartowało ponad stu sportowców z klubów Warszawy i regionu. Nasze miasto i powiat, pod opieką Mistrza Jacka Łuniewskiego VII DAN, reprezentowało 41. zawodników i zawodniczek

Autor: (łk)

W nowych stylach

W Stanisławowie przebywał główny szkoleniowiec i Prezes Polskiej Organizacji Ashihara Karate (POAK) z siedzibą w Darłowie – sensei Dariusz Winiarski 4 dan, który przeprowadził dla adeptów stanisławowskiego klubu trening przybliżając nieco prezentowany przez siebie styl karate. 

Autor: (łk)

Rodzinne pływanie

W miejskim aquaparku odbyła się V Familiada Wodna, czyli rodzinne zawody pływackie z przymrużeniem oka.

Autor: (łk)

Sukces Walhalli

W ostatnią sobotę Tarczyn był świadkiem turnieju European Cup 2014.

Autor: (łk)

Perfekcyjne walki

To były już XI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Judo Dzieci i Młodzieży. Areną zawodów były obiekty sportowe ZSM-2 w Mińsku Mazowieckim. Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Judo Kontra, a powiat miński udzielił wsparcia finansowego

Autor: (łk)

Szachowa Macierzanka

Przedostatnia sobota listopada była świadkiem Drużynowych Mistrzostw Szkół Mazowsza w Szachach. Odbyły się one w Gimnazjum nr 119 w Warszawie-Wesołej. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba szachistów – 521.

Autor: (łk)

Halówka niepodległości

W Mrozach, w celu uczczenia 96 rocznicy odzyskania niepodległości zorganizowano Halowy Piłkarski Turniej Niepodległości.

Autor: (łk)

Czarne tygrysy

Runda jesienna dobiegła już końca, jednak niektórym drużynom pozostały do rozegrania mecze zaległe. Jedną z nich był Tygrys Huta Mińska, który w sobotę podejmował u siebie lidera tabeli siedleckiej okręgówki - Czarnych Węgrów. Przed meczem kibice mieli nadzieję na przerwanie fatalnej passy, w której na pięć rozegranych spotkań piłkarze z Huty Mińskiej przegrali cztery a jedno zremisowali. Scenariusz sobotniego meczu był niestety inny

Autor: (łk)

Mistrzowska kulturystyka

Już po raz ósmy kulturystyka i fitness zawitały do Mińska na imprezie rangi mistrzowskiej. Tym razem był to Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness, który w naszym mieście rozgrywany jest już po raz trzeci.

Autor: (łk)

Przetestowani...

Mińsk Mazowiecki za sprawą Mińskiego Klubu Biegacza Dreptak dołączył do grona organizatorów testu Coopera.

Autor: (łk)

Obsypani medalami

Mińscy judocy wzięli udział w Pucharze Polski Taekwon-Do ITF Choi Jung Hwa, który odbył się w Oleśnicy. Oprócz mińszczan zjawili się przedstawiciele klubów z całego kraju, w sumie prawie 150 zawodników.

Autor: (łk)

Dobre szachowe

Szkoła Podstawowa w Dobrem była gospodarzem XII Mistrzostw Powiatu Mińskiego w Szachach, które odbyły się 15 listopada.

Autor: (łk)

Judo najmłodszych

Zawodnicy UKS Judo Kontra wzieli udział w VIII Międzynarodowym Turnieju Judo Młodzików i Dzieci, który odbył się 22 listopada w Sochaczewie. W zawodach uczestniczyły reprezentacje 45 klubów. Mińszczanie przyjechali w składzie 12-osobowym.

Autor: (łk)

Zobacz więcej: [1]      «      80   |   81   |   82   |   83   |   84      »      [85]