Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Jastrzębie usidlone

W grupie siedleckiej klasy A dzielą i rządzą drużyny z naszego powiatu. Dębski Płomień zalicza kolejne efektowne zwycięstwo, a stanisławowska Tęcza pokazuje charakter w niełatwo układającym się meczu z Jastrzębiem Żeliszew. Mazovia II także zgarnęła trzy punkty po trudnym spotkaniu

Autor: (łk)

Trenowały nad zalewem

Siatkarki z Zespołu Szkół Ekonomicznych wyjechały nad Zalew Czorsztyński, aby pracować nad swoją kondycją fizyczną i formą.

Autor: (łk)

Tygryski w natarciu

Piłka nożna to nie tylko rozgrywki mężczyzn. Także drużyny kobiece z powodzeniem walczą na mazowieckich boiskach.

Autor: (łk)

Pierwsza zadyszka

Obie ekipy Mazovii wyraźnie łapią zadyszkę, po początkowych sukcesach nadchodzi dla nich chyba kryzys. Zgoła inaczej czują się na pewno piłkarze Fenixa Siennica i Płomienia Dębe Wielkie. W ostatniej kolejce obydwa zespoły pokazały dobry futbol, a kibice wierzą, że ich drużyny stać na jeszcze więcej.

Autor: (łk)

Karaiby na brąz

W Montego Bay na Jamajce odbyły się zawody Pucharu Świata w Taekwon-Do federacji ITF.

Autor: (łk)

Klęski Mazovii

Ostatni tydzień nie był szczęśliwy dla piłkarzy Mazovii. Pierwsza i druga ekipa mińszczan doznała swoich pierwszych porażek w tym sezonie. Inne nastroje zapanowały za to w Tygrysie, który, nic sobie nie robiąc z wcześniejszych prognoz, w minionym tygodniu sięgnął po kolejne dwa zwycięstwa i utrzymał wysokie miejsce w ligowej tabeli. Najciekawszy w tygodniu był chyba jednak mecz Mazovii II z Płomieniem

Autor: (łk)

Bez porażki…

W IV lidze rozgrywki trwają w najlepsze. W obydwu grupach – północnej i południowej – rozegrano już pięć kolejek. Sytuacja dwóch drużyn z naszego powiatu przedstawia się bardzo różnie. Mazovia nie zaznała jeszcze porażki, natomiast Victoria Sulejówek poznała już smak zwycięstwa i przegranej. Nie ma jednak jeszcze powodów, aby popadać w euforię bądź w depresję. W każdej z drużyn dostrzec można mocne i słabe strony

Autor: (łk)

Co ze szpitalem?

Radny Kikolski swoimi pytaniami potrafi doprowadzić do tego, że na żadnej sesji rady powiatu nie obędzie się bez zamieszania.

Autor: (łk)

Liczenie na sorobanie

W Cegłowie odbyły się mistrzostwa w obliczeniach. Soroban to nietypowe liczydło pochodzące z Japonii, popularne także w innych krajach Azji.

Autor: (łk)

Koncert na dyplom

W czwartkowy wieczór w mińskim amfiteatrze odbył się krótki pokaz śpiewu kameralnego.

Autor: (łk)

Spory parkingowe

Majowe posiedzenie rady gminy Siennica rozpoczęło się od sprawozdania z działalności wójta, w którym przedstawił on postęp prac remontowych na drodze wojewódzkiej przez Żaków, Pogorzel i Nową Pogorzel.

Autor: (łk)

Cegłów na ludowo

W Cegłowie odbyło się coroczne Powiatowe Święto Ludowe. Impreza zorganizowana była przez lokalne zarządy Polskiego Stronnictwa Ludowego - powiatowy oraz gminny.

Autor: (łk)

Lokomotiv mistrzem MLM

Przez 25 kolejek Lokomotiv ani razu nie był liderem. Zdobył prowadzenie dopiero w ostatniej kolejce, wyprzedzając Partnera Grzebowilk o .... 6 bramek!

Autor: (łk)

Cegłów po japońsku

W Zespole Szkół w Cegłowie pojawili się Japończycy.

Autor: (łk)

Kaplica spisków

Do rady gminy w Jakubowie wpłynęło nietypowe pismo od jednej z mieszkanek
Turku....

Autor: (łk)

Aktywne w Lututowie

W sobotę, 16 lutego 2013 r. w Lututowie (woj. łódzkie) rozegrano XII Mistrzostwa Polski w warcabach 100-polowych w Grze Aktywne. 

Autor: (łk)

Zobacz więcej: [1]      «      79   |   80   |   81   |   82   |   83