Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Koniec ucieczki

Ukrywał się przed polskimi organami ścigania od 1998 roku. Po ponad 15 latach wpadł w Wielkiej Brytanii.

Autor: (kpp)

Kolizja po kielichu

Policjanci z komisariatu w Dobrem zatrzymali 24-letniego Piotra O. mieszkańca gminy Jakubów, który w Starej Niedziałce przy ulicy Mazowieckiej doprowadził do kolizji drogowej.

Autor: (kpp)

Czujny po służbie

Wracający po służbie żołnierz 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego ujął pijanego kierowcę.

Autor: (kpp)

Gdzie jest Grzegorz Kurdej?

Zaginął 29-letni Grzegorz Kurdej. 14 stycznia mężczyzna wyjechał samochodem z domu w Kośminach w gminie Siennica i do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z rodziną czy znajomymi.

Autor: (kpp)

Świadkowie poszukiwani

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego mińskiej komendy poszukują świadków wypadku drogowego, jaki miał miejsce 14 stycznia 2014 roku około godziny 20.15 na ulicy Mazowieckiej w Starej Niedziałce.

Autor: (kpp)

Złodziejskie trio

W ręce kryminalnych i wywiadowców wpadły osoby podejrzane o kradzieże w sklepach, które miały miejsce w ostatnim tygodniu grudnia ubiegłego roku.

Autor: (kpp)

Wypadek na torach

W poniedziałkowy poranek – o godz. 5.23 pasażerowie podmińskich pociągów przeżyli chwile grozy. Bisko 100 metrów od przystanku Warszawa Wesoła pociąg SKM Warszawa rel. Warszawa Zachodnia - Sulejówek Miłosna uderzył w tył stojącego zaraz za peronem pociągu Kolei Mazowieckich rel. Warszawa Zachodnia - Mrozy.

Autor: (kpp)

Walka z ogniem

Początek nowego roku okazał się dla strażaków pracowity. Od 1 stycznia wzywano ich do 14 miejscowych zagrożeń i 9 pożarów.

Autor: (kpp)

Fałszywa tożsamość

Ścigany 3 listami gończymi, 31-letni Tomasz B. wpadł podczas policyjnego przeszukania jednej z posesji w gminie Jakubów.

Autor: (kpp)

Czujni mieszkańcy

Policjanci z komisariatu w Sulejówku pod koniec grudnia ubiegłego roku otrzymali dwukrotnie sygnały o próbach nawiązywania kontaktu ze starszymi ludźmi, prawdopodobnie przez oszustów działających metodami „na wnuczka” lub „na krewniaka”.

Autor: (kpp)

Sprawcy znalezieni

Kryminalni odzyskali narzędzia skradzione z terenu budowy w Brzózem i zatrzymali podejrzanych.

Autor: (kpp)

Pijany wypadek

Miał prawie 4 promile alkoholu we krwi i wsiadł za kierownicę samochodu. Na efekt takiej głupoty nie trzeba było długo czekać.

Autor: (kpp)

Wpadki z marychą

W zasadzkę mińskich kryminalnych wpadł 25-letni Łukasz Z. - mieszkaniec powiatu mińskiego, przy którym zabezpieczono torebkę z 41 gramami marihuany. Mężczyznę zatrzymano podczas próby ucieczki w Jędrzejowie Nowym. Podczas kontroli próbował odrzucić na trawę zawiniątko z zielonym suszem. Łukasz Z. usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: (kpp)

Prąd na lewo

Jeden z mieszkańców Huty Mińskiej przy pomocy plątaniny kabli i przedłużaczy podpiął się do graniczącego z jego domem słupa, skąd „darmowo” pobierał energię elektryczną.

Autor: (kpp)

Działkowy włam

W sobotę, 10 stycznia, nieznani sprawcy dostali się na teren działki rekreacyjnej w Chobocie, gdzie włamali się do pomieszczenia gospodarczego.

Autor: (kpp)

W końcu za kratki

W ręce mińskich wywiadowców wpadł 20-letni Aleksander R. z Warszawy, poszukiwany listem gończym za kradzież.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      156   |   157   |   158   |   159   |   160      »      [170]