Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Narkotyki z Błonia

Podczas kontroli prowadzonych na mińskich osiedlach policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców, przy których znaleźli narkotyki.

Autor: (kpp)

Damski bokser

Zarzut znęcania się nad żoną usłyszał 55-letni mieszkaniec mińskiej gminy, który nadużywał alkoholu i wszczynał domowe awantury.

Autor: (kpp)

Odnaleźli toyotę

W Warszawie odnaleziono skradzioną w Sulejówku toyotę corollę z wózkiem inwalidzkim w bagażniku.

Autor: (kpp)

Narkotyki na Błoniu

W walentynki policjanci wykryli na mińskim Błoniu narkotyki.

Autor: (kpp)

Tajniki policji

Mury mińskiej jednostki policji odwiedzili uczniowie z klasy czwartej Szkoły Podstawowej w Stojadłach.

Autor: (kpp)

Trzeźwy za kółkiem

42 policjantów mińskiej komendy i aż 594 przebadanych alkomatem kierowców – to bilans akcji „Nie prowadzę po alkoholu” przeprowadzonej przez mińskich policjantów.

Autor: (kpp)

Pijani cykliści

Policjanci z mińskiej drogówki podczas kontroli prowadzonych na ulicy św. Ducha i Kościuszki w Latowiczu ujawnili dwóch pijanych rowerzystów.

Autor: (kpp)

Prąd na lewo

Policjanci z Mrozów podczas kontroli jednego z gospodarstw w gminie Cegłów ujawnili nielegalne przyłącze prądu.

Autor: (kpp)

Skarbonka na prochy

Za kratki trafił 17-letni mieszkaniec siennickiej gminy, który jest podejrzany o posiadanie i udzielanie środków odurzających.

Autor: (kpp)

Złodziej za kratami

Policjantom z komisariatu w Dobrem udało się zatrzymać podejrzanego o kradzież z włamaniem do domku letniskowego w gminie Jakubów.

Autor: (kpp)

Świadkowie poszukiwani

W sobotę, 8 lutego między godziną 10.00 a 10.30 z parkingu marketu przy ulicy Okuniewskiej 1 w Sulejówku skradziono samochód.

Autor: (kpp)

Fikcyjni fachowcy

W sierpniu ub.r. w jednej z gazet pojawiło się ogłoszenie fikcyjnej firmy świadczącej usługi remontowo-budowlane.

Autor: (kpp)

Zderzenie na obwodnicy

W sobotę, 8 lutego po godzinie 8.15 na obwodnicy Mińska w Starym Jędrzejowie doszło do zderzenia osobowego opla vectry z ciężarowym volvo.

Autor: (kpp)

Nocne kontrole

Między godziną 20 w piątek, a godziną 4 w sobotę funkcjonariusze wydziału prewencji prowadzili na terenie miasta i gminy Mińsk Mazowiecki oraz w gminie Siennica działania kontrolno-prewencyjne.

Autor: (kpp)

Pijana kolizja

W ręce policjantów z mińskiej drogówki wpadł 32-letni Jan G. z Międzyrzeca Podlaskiego, który pod sklepem monopolowym przy ulicy 1 Maja w Mińsku, cofając samochodem, uderzył w inny pojazd.

Autor: (kpp)

Wypadek na torach

W poniedziałkowy poranek – o godz. 5.23 pasażerowie podmińskich pociągów przeżyli chwile grozy. Bisko 100 metrów od przystanku Warszawa Wesoła pociąg SKM Warszawa rel. Warszawa Zachodnia - Sulejówek Miłosna uderzył w tył stojącego zaraz za peronem pociągu Kolei Mazowieckich rel. Warszawa Zachodnia - Mrozy.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      154   |   155   |   156   |   157   |   158      »      [170]