Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Kradły w szkole

Sukcesem zakończyło się postępowanie jakie prowadzili w ostatnich tygodniach policjanci z halinowskiego komisariatu.

Autor: (kpp)

Złodziejski pech

Po blisko dwóch tygodniach od kradzieży, 17 lipca policjanci z Mrozów odzyskali przyczepę samochodową, skradzioną na terenie mińskiej gminy.

Autor: (kpp)

Fanty z działek

Od początku tego roku z terenu Mińska napływały do komendy zgłoszenia dotyczące włamań do domków letniskowych i pomieszczeń gospodarczych w ogrodach działkowych.

Autor: (kpp)

Wykryli złodzieja

Pomimo tego, że rok temu nie udało się policjantom wykryć sprawcy kradzieży poloneza, który zniknął z terenu jednego ze skupów złomu w Mińsku, to kryminalni w dalszym ciągu pracowali na sprawą.

Autor: (kpp)

Pijany woźnica

Prawie 1,5 promila alkoholu miał w organizmie 56-letni Czesław W., który wyjeżdżał z lasu konnym zaprzęgiem w Mrowiskach w gminie Halinów.

Autor: (kpp)

Karne wybryki

Pomysłowość pewnego 16-latka z Mińska naraziła go na odpowiedzialność karno-wychowawczą, a dodatkowo w najbliższym czasie może stanąć przed obliczem sędziego rodzinnego.

Autor: (kpp)

Auto-włam

Policjanci z mroziańskiego komisariatu rozwiązali sprawę włamania do osobowego fiata zaparkowanego przy cegłowskiej stacji kolejowej.

Autor: (kpp)

Brat-podpalacz

Zarzut umyślnego uszkodzenia mienia usłyszał 49-letni Jerzy C. mieszkaniec siennickiej gminy, który podpalił siano w stodole swojego brata.

Autor: (kpp)

Hodowcy marychy

Idąc śladem informacji o nielegalnej uprawie konopi indyjskich, kryminalni dotarli do mieszkania mińszczanina 22-letniego Andrzeja W.

Autor: (kpp)

Czyj rower?

Podczas policyjnych działań wymierzonych w przestępczość związaną z kradzieżami rowerów w Mińsku kryminalni znaleźli u jednego z mieszkańców powiatu rower, którego pochodzenia nie był on w stanie podać.

Autor: (kpp)

Na śmierć!

W czwartek, 4 lipca, w Sulejówku na Trakcie Brzeskim ok. godz. 17.20 doszło do śmiertelnego wypadku. 28-letni motocyklista z Warszawy zderzył się z osobowym fiatem, po czym stracił prawdopodobnie panowanie nad motocyklem i wpadł pod koła nadjeżdżającego dźwigu.

Autor: (kpp)

Oszuści od złomu

Niesamowity upór w kilkumiesięcznej analizie zgromadzonych materiałów doprowadził do rozwiązania sprawy związanej z handlem złomem, w której cudzoziemcy zostali oszukani przez grupę mężczyzn z Indii i Polski.

Autor: (kpp)

Pijany uciekinier

W ręce policjantów z prewencji wpadł 21-letni Daniel D. Z gminy Jakubów, który próbował uciec z miejsca kolizji w okolicy ulicy Nadrzecznej w Mińsku.

Autor: (kpp)

Francuski oszust

Trzy miesiące tymczasowego aresztu zastosował miński sąd wobec 48-letniego obywatela Francji, który dwukrotnie wyłudził pieniądze od jednego z mińskich handlowców.

Autor: (kpp)

Amfa ze schowka

Prawie 10 gramów amfetaminy znaleźli policjanci z dobrzańskiego komisariatu podczas kontroli opla, należącego do 21-letniego Mateusza M. z Łochowa.

Autor: (kpp)

Hiena z cmentarza

Po kilku miesiącach żmudnych poszukiwań dzielnicowym z mińskiego rewiru udało się w końcu rozwiązać sprawę kradzieży ozdobnych elementów pomników znikających od początku roku z kilku cmentarzy w powiecie.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      161   |   162   |   163   |   164   |   165      »      [166]