Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Trening z mistrzem

Dzieci i młodzież, którzy pasjonują się siatkówką, mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej o tym sporcie z pierwszej ręki, bowiem w Gimnazjum Miejskim nr 1 spotkał się z nimi Marcin Prus – reprezentant Polski w piłce siatkowej juniorów i seniorów, który jest ambasadorem Akademii S.O.S. z ramienia Polskiego Związku Piłki Siatkowej

Autor: (łk)

Piłka bez granic

Na hali sportowej w Mrozach miała miejsce zapowiadana przez nas gala AMP. Początkowo wydawało się, że zainteresowanie będzie małe, ale w miarę upływu czasu kibiców jednak przybywało. Przyciągnęły ich przygotowane przez organizatorów atrakcje

Autor: (łk)

Doroczne pojedynki

Turnieje organizowane przez Mińsko–Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai wpisały się już na stałe w kalendarz imprez naszego miasta i powiatu. Na hali sportowej ZSM-2 odbył się on już po raz szósty. Doroczny turniej można nazwać ukoronowaniem rocznej pracy klubu. Impreza przyciąga małych sportowców, ich rodziców i wielu zaciekawionych kibiców. W zawodach w tym roku wzięło udział ponad stu karateków

Autor: (łk)

Młodzi na hali

Pięć drużyn, dobry futbol, wielkie emocje, grad bramek i zdrowa, sportowa rywalizacja - tak w skrócie można opisać zmagania piłkarzy z rocznika 2002 podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się 24 lutego.

Autor: (łk)

Motylkiem po medal

W pierwszą marcową niedzielę na mińskim basenie odbyła się rywalizacja pomiędzy zawodnikami pływackich klubów Mazowsza. Przyjechali do nas sportowcy z Warszawy, Siedlec, Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Warki, Garwolina, Wołomina i Miętnego.

Autor: (łk)

Korsarze w Mrozach

W hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportowego w Mrozach odbył się II Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Mrozów. Zawody zostały zorganizowane przez KS Watra Mrozy i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mrozach.

Autor: (łk)

Mocne sienniczanki

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siennicy, jak co roku, przystąpiła do powiatowych rozgrywek w piłce ręcznej dziewcząt. W rywalizacji wzięło udział 12 zespołów. Do regionu awansowały dwie drużyny.

Autor: (łk)

Latowicz dołącza

Gminy naszego powiatu konsolidują się w ramach Lokalnej Grupy Działania Ziemi Mińskiej. Jej prezes Karol Chróścik niedawno przekonywał do przystąpienia radnych gminy Cegłów. Teraz pojawił się w Latowiczu z tą samą misją.

Autor: (łk)

Złoty początek

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo KONTRA wspaniale zainaugurowali sezon sportowy w 2015 roku.

Autor: (łk)

Wójtowa piłka

Na hali sportowej Zespołu Szkół w Jakubowie odbył się - zorganizowany przez wójt – Hannę Wocial – IV Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Jakubów.

Autor: (łk)

Pałacowe maty

W Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Miejskiego Domu Kultury w szachach. W szranki turnieju rozgrywanego pod auspicjami Mińskiego Towarzystwa Szachowego stanęło 29 młodych szachistów. Byłoby ich jeszcze więcej, ale sezon chorobowy skutecznie uniemożliwił im start

Autor: (łk)

Groźne barakudy

W Mińsku Mazowieckim odbyła się I runda Mityngu Pływackiego. To już trzecia edycja rywalizacji pomiędzy najlepszymi pływakami z naszego regionu. Organizatorem wydarzenia był Klub Sportowy BARAKUDA oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim

Autor: (łk)

Miłość na lodzie

Na Lodowisku Miejskim odbyła się impreza walentynkowa.

Autor: (łk)

Ściekowe podchody

Nigdy nie jest przyjemnie mieszkać koło rowu odprowadzającego ścieki. A co dopiero koło rowu, w którym płyną cudze ścieki. Taką sytuację mają niestety mieszkańcy Wielgolasu Duchnowskiego, którzy co rusz muszą przyglądać się odpadom z oczyszczalni położonej na terenie gminy Dębe Wielkie.

Autor: (łk)

Modlitwa i piłka

Dla zawodników Parafialnego Klubu Sportowego LIFE z Siennicy XXIV Międzynarodowy Turniej Halowy w Piłkę Nożną na AWF-ie w Warszawie zakończył się sukcesem.

Autor: (łk)

Przyjazne zawody

W Halowym Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Sulejówka walczyło 17 drużyn z miasta i okolic. Organizatorem turnieju był Łukasz Świstak prowadzący Miejską Ligę Piłki Nożnej w Sulejówku.

Autor: (łk)

Zobacz więcej: [1]      «      77   |   78   |   79   |   80   |   81      »      [85]