Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Włamywacze w akcji

7 maja w miejscowości Brzóze doszło do włamania do budynku mieszkalnego. Włamywacz skradł biżuterię, elektronarzędzia oraz inne cenne przedmioty. Policja apeluje o zgłaszanie wszelki ch podejrzanych sytuacji, gdyż może to pomóc w ustaleniu sprawcy.

Autor: (kpp)

Policja na dywaniku u burmistrza

7 maja w Mińsku Mazowieckim doszło do spotkania Komendanta Powiatowego Policji z burmistrzem i radnymi. Na spotkaniu poruszone były tematy oceny bezpieczeństwa publicznego w roku 2013, była to także okazja do przekazania komendzie próśb mieszkańców o dodatkowe interwencje w najbardziej niebezpiecznych rejonach miasta.

Autor: (kpp)

Wandale w toalecie

6 maja w toalecie jednej z mińskich szkół doszło do podpalenia pojemnika na ręczniki papierowe, policjanci z wydziału do spraw nieletnich i patologii są w trakcie wyjaśniania incydentu. Głównymi podejrzanymi są uczniowie.

Autor: (kpp)

Wzięli dziesięciu

Mińska prewencja w trakcie zabezpieczania meczu piłkarskiego wysokiego ryzyka pomiędzy MKS Mazovią a Victorią Kałuszyn zatrzymała 10 podejrzanych o zakłócanie porządku publicznego, wobec 8 skierowano wnioski o ukaranie do sądu, a 2 ukarano mandatami karnymi. Dzięki efektywnej pracy licznej grupy policjantów na terenie Mińska Mazowieckiego nie doszło do poważniejszych zdarzeń kryminalnych.

Autor: (kpp)

Wzorowe zabezpieczenie

W dniach 10-11 maja na terenie Mińska Mazowieckiego oraz Janowa organizowana była seria imprez masowych w ramach ,,Dni Wojska Polskiego’’. Bardzo dobra organizacja pracy ok. pół tysiąca policjantów z różnych jednostek zaowocowała brakiem zdarzeń kryminalnych zarówno w bezpośrednich miejscach imprez, jak i na trasach dojazdowych.

Autor: (kpp)

Znowu na Dwójce

W sobotę 10 maja 2014 r. na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Kałuszyn doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych marki Seat Ibiza i Peugeot 306, w wyniku którego poszkodowane zostały cztery osoby. Uratowanie jednego z poszkodowanych było możliwe jedynie dzięki użyciu specjalistycznego sprzętu.

Autor: (kpp)

Płonąca Zgoda

Dnia 13 maja zapalił się drewniany budynek gospodarczy przy ul. Zgody w Mińsku Mazowieckim.

Autor: (kpp)

Wandale zatrzymani

18 maja policjanci z Mrozów dokonali zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o próbę demolowania samochodu zaparkowanego przy ul. Nadrzecznej.

Autor: (kpp)

Gaszenie biura

16 maja przy ul. Dźwigowej w Mińsku Mazowieckim doszło do pożaru pomieszczenia w nieużytkowanym budynku.

Autor: (kpp)

Kolejna dziupla zlikwidowana

Kryminalni z Mińska Mazowieckiego zlikwidowali kolejną w ostatnim okresie dziuplę samochodową, gdzie zabezpieczono samochód marki ford fiesta, który był poszukiwany na terenie Niemiec.

Autor: (kpp)

Gdzie jest Sylwia?

Policjanci nadal poszukują zaginionej Sylwii Moniki Grodkowskiej, 22-letniej mieszkanki Sulejówka.

Autor: (kpp)

Nadal na rauszu

Dnia 16 maja w Kałuszynie policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który prowadził pojazd mając 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Autor: (kpp)

Strażacy ćwiczą

24 maja straż pożarna w Mińsku Mazowieckim planuje przeprowadzenie powiatowych ćwiczeń jednostek ochrony przeciwpożarowej i podmiotów współdziałających z powiatu mińskiego.

Autor: (kpp)

Fajczył bez akcyzy

W trakcie patrolu na terenie targowiska przy ulicy Topolowej w ręce policjantów wywiadowczych z KPP wpadł 22-letni mężczyzna handlujący papierosami bez akcyzy. Podejrzany to Ukrainiec czasowo mieszkający w Mińsku. Policjanci znaleźli w jego samochodzie kilkadziesiąt paczek papierosów, żadna z nich nie miała akcyzy. 22-latkowi grozi wysoka grzywna.

Autor: (kpp)

Białorusin na gazie

Policjanci zaalarmowani anonimowym zgłoszeniem, zatrzymali na ulicy Warszawskiej nietrzeźwego kierowcę audi, którym okazał się być 38-letni obywatel Białorusi mieszkający na stałe w Polsce. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W najbliższym czasie odpowie za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu utrata uprawnień, wysoka grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 2.

Autor: (kpp)

Trzech za dilerkę

W wyniku żmudnej pracy policjantów z mińskiej dochodzeniówki udało się zatrzymać trzech mężczyzn, którzy w kontrolowanym przez policję aucie mieli 10 gramów marihuany oraz sprzęt służący do mielenia i skręcania towaru.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      154   |   155   |   156   |   157   |   158      »      [182]