Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Skończył w stawie

Zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszał 25-letni obywatel Ukrainy. Pod koniec września wjechał on białym Nissanem typu pick-up do stawu na terenie jednej z posesji w Sulejówku. Przybyłe służby ratunkowe pomogły mężczyźnie oraz wydobyły jego pojazd na brzeg.

Autor: (kpp)

Ukradła dzieciom

Na początku września w jednym ze sklepów na terenie Sulejówka doszło do kradzieży puszki z pieniędzmi w kwocie ok. 200 zł. Puszka oznaczona była informacją o zbiórce pieniędzy na rzecz organizacji, której statutowym celem jest pomoc dzieciom. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania monitoringu i przesłuchali świadków zdarzenia.

Autor: (kpp)

Tropem nagrań

Kilka tygodni temu na terenie budowy Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku włamano się do samochodu. Z zaparkowanego na terenie budowy Forda skradziono portfel z dokumentami, kartami bankomatowymi, plecak z pieniędzmi oraz tablet i kamerę cofania.

Autor: (kpp)

Jedenasty mityng

Na stadionie sportowym w Sulejówku zorganizowano już jedenastą edycję Mityngu Lekkoatletycznego.

Autor: Łukasz Kuć

Stolarski pożar

W piątek 22 czerwca przed południem przy ul. Spacerowej w Sulejówku doszło do pożaru stolarni.

Autor: (kpp)

Pobiegli po podkowę

W tym roku Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka przyciągnął na listy startowe 101 uczestników. Mimo trudnych warunków pogodowych, gdzie termometry rano pokazywały -10 stopni, udało się przyciągnąć satysfakcjonującą liczbę zawodników. Oprócz amatorów, w biegu wzięło udział kilku zawodowców, pojawili się biegacze z warszawskich i podwarszawskich klubów. 

Autor: (łk)

Sulejówecki Florian

W tegorocznym turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek walczyło 17 drużyn. Nie brakowało emocji, a poziom sportowy był jak zwykle bardzo wysoki. Zwycięska okazała się drużyna Florian, która to w finałowych rzutach karnych pokonała zespół In-Plus Marki. Obrońca tytułu z poprzedniego roku Gold Dent uplasował się na trzecim miejscu, a tuż za podium, na czwartym Joga Finito.

Autor: (łk)

Rozrzutnik śmierci

We czwartek 22 lutego po godzinie 16:00 strażacy zostali wezwani do Sulejówka, gdzie doszło do potwornego wypadku. Wirujący wałek rolniczego rozrzutnika wciągnął mężczyznę, który w wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć. Przybyli na miejsce strażacy musieli przy pomocy specjalistycznych narzędzi hydraulicznych wydobyć ciało mężczyzny, a później przekazać je służbom medycznym.

Autor: (kpp)

Skorzy, by seniorzy...

Rząd ma śmiałe plany, chcąc dofinansować prawie 300 domów opieki w kraju. Gros z nich zajmie się opieką dzienną za 150 tysięcy dotacji, a reszta całodobową za 300 tysięcy złotych wsparcia.  Niektórzy z przedsiębiorców nie czekają na rządowe wsparcie i już otwierają domy opieki. Jednym z nich jest prywatny pałac dla seniorów w Sulejówku. Rzeczywiście, gmach Ballów przypomina  rezydencję...

Autor: J. Zbigniew Piątkowski

Alkoholowe czyny

W Sulejówku na ul. Czynu Społecznego policjanci z miejscowego komisariatu zatrzymali do kontroli kierowcę Mercedesa Sprinter. Okazało się, że znajdował się on pod wpływem alkoholu, mając w organizmie prawie 1 promil.

Autor: (kpp)

Młodzieżowcy z Sulejówka

OSP Sulejówek szuka chętnych do wstąpienia do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Chętni się znaleźli, więc można było przeprowadzić zajęcia.

Autor: (kpp)

Szukają złotek

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Sulejówku przyjmuje zgłoszenia o przyznanie medali dla par małżeńskich zameldowanych w Sulejówku, obchodzących w 2018 roku jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Autor: (jaz)

Susz w aucie

W Sulejówku policjanci komisariatu podczas kontroli drogowej pojazdu Peugeot ujawnili u kierującego susz roślinny, który po przebadaniu okazał się marihuaną. Narkotyki zabezpieczono, mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie substancji odurzających. Sprawę prowadzą funkcjonariusze z komisariatu w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Amfa przy kasie

W Sulejówku w trakcie rutynowych czynności z mieszkańcem tego miasta policjanci ujawnili, że w swoim portfelu w foliowej torebce trzymał ponad gram amfetaminy. Obecnie mundurowi z komisariatu w Sulejówku ustalają szczegóły sprawy, żeby podjąć skuteczne przeciwdziałania.

Autor: (kpp)

Przedświąteczna złodziejka

W Sulejówku starsza kobieta, wykorzystując nieuwagę ekspedientki w sklepie, dokonała kradzieży dwóch zabawek o łącznej wartości 600 złotych.

Autor: (kpp)

Hala ognia

Późnym wieczorem w środę 20 grudnia przy ul. Ogrodniczej w Sulejówku doszło do pożaru. Ogniem zajęła się hala garażowo-warsztatowa.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      2   |   3   |   4   |   5   |   6      »      [15]