Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Młodzieżowcy z Sulejówka

OSP Sulejówek szuka chętnych do wstąpienia do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Chętni się znaleźli, więc można było przeprowadzić zajęcia.

Autor: (kpp)

Szukają złotek

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Sulejówku przyjmuje zgłoszenia o przyznanie medali dla par małżeńskich zameldowanych w Sulejówku, obchodzących w 2018 roku jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Autor: (jaz)

Susz w aucie

W Sulejówku policjanci komisariatu podczas kontroli drogowej pojazdu Peugeot ujawnili u kierującego susz roślinny, który po przebadaniu okazał się marihuaną. Narkotyki zabezpieczono, mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie substancji odurzających. Sprawę prowadzą funkcjonariusze z komisariatu w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Amfa przy kasie

W Sulejówku w trakcie rutynowych czynności z mieszkańcem tego miasta policjanci ujawnili, że w swoim portfelu w foliowej torebce trzymał ponad gram amfetaminy. Obecnie mundurowi z komisariatu w Sulejówku ustalają szczegóły sprawy, żeby podjąć skuteczne przeciwdziałania.

Autor: (kpp)

Przedświąteczna złodziejka

W Sulejówku starsza kobieta, wykorzystując nieuwagę ekspedientki w sklepie, dokonała kradzieży dwóch zabawek o łącznej wartości 600 złotych.

Autor: (kpp)

Hala ognia

Późnym wieczorem w środę 20 grudnia przy ul. Ogrodniczej w Sulejówku doszło do pożaru. Ogniem zajęła się hala garażowo-warsztatowa.

Autor: (kpp)

Futerkowy złodziej

Nocą, we czwartek 14 grudnia w Sulejówku po wyważeniu okna nieznani sprawcy dostali się do wnętrza pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych, skąd skradli 10 worków z wyprawionymi skórkami futerkowymi. Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z policjantami z komisariatem w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Kroczki Victorii

Działacze Victorii Sulejówek uważają swój debiutanci sezon w III lidze za bardzo udany. Trudno się zresztą dziwić, bo sulejówecki beniaminek zbierał pochwały z wielu stron. Zajmuje obecnie 6 lokatę w III lidze, mając na koncie 28 punktów, 8 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek.

Autor: (łk)

Włam na Staszica

Nieznani sprawcy dostali się na zaplecze jednego ze sklepów w Sulejówku przy ulicy Staszica, skąd ukradli pojemnik z gotówką. Znajdowała się w nim kilkaset złotych. Policjanci prowadzą teraz dochodzenie w tej sprawie i pracują nad ustaleniem sprawców tego włamania.

Autor: (kpp)

Sierpniowy bak

Na teren prywatnej posesji w Sulejówku przy ulicy 15 sierpnia, dostali się złodzieje, którzy z baku znajdującej się tam ciężarówki, spuścili 150 litrów oleju napędowego. Policjanci pracują teraz nad tą sprawą. Jednocześnie apelują do mieszkańców o wszelkie zgłoszenia, w przypadku zauważenia podejrzanych osób lub pojazdów – dostawczych czy pickupów – w porze nocnej.

Autor: (kpp)

Bem na pasach

W Sulejówku na ulicy Bema kierujący samochodem marki Volvo potrącił na przejściu dla pieszych mieszkańca Sulejówka.

Autor: (kpp)

Tragedia na torach

W Sulejówku na trasie kolejowej, na wysokości ulicy Nałkowskiej, doszło do potrącenia młodego mężczyzny. Uderzył w niego pociąg relacji Warszawa – Siedlce.

Autor: (kpp)

Proszek Sobieskiego

Policjanci z komisariatu w Sulejówku podczas kontroli mieszkańca powiatu otwockiego na ulicy Sobieskiego ujawnili ukrytą w odzieży torebkę z białym proszkiem.

Autor: (kpp)

Sprzątali Powązki

Kolejny raz w słoneczny weekend z inicjatywy Anny Rudnickiej z Grupy Rowerowej Sulejówek doszło do sprzątania grobów na Wojskowym Cmentarzu  Powązkowskim.

Autor: (jaz)

Nocny serwisant

Mężczyzna z latarką czołową na głowie, śrubokrętem w ręku i samochodowym lewarkiem, którym w środku nocy zamierzał podważyć pokrywę bankomatu, nie był żadnym serwisantem.

Autor: (kpp)

Złodziejski tandem

Mińscy kryminalni wspomagani przez policjantów z Kobyłki zatrzymali dwóch podejrzanych o włamanie do domu. Na ulicy Poniatowskiego w Sulejówku nieznani mężczyźni zostali spłoszeni przez jednego z mieszkańców, który widząc jak ci chodzą po prywatnej posesji, wyszedł zwrócić im uwagę.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      2   |   3   |   4   |   5   |   6      »      [14]