Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Razem o bezpieczeństwie

Wzorem debaty społecznej, zorganizowanej w Mińsku w listopadzie ubiegłego roku, policjanci z mińskiej jednostki, zaplanowali kolejne spotkanie – tym razem w Sulejówku.

Autor: (red)

Sulejówek pożycia

W Sulejówku burmistrz Arkadiusz Śliwa przypiął do piersi jubilatów 18 medali przyznanych z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Autor: (jaz)

Wyklęci naukowo

Ostatnio władze Sulejówka z nowopowstałym Domem Kultury na czele dały popis swoistego upamiętnienia roku Powstania Styczniowego, a 2 marca w LO odbyła się sesja naukowa o Żołnierzach Wyklętych. I chociaż trudno być zwolennikiem uroczystości w kształcie szkolnych akademii, ta była całkowicie wyjątkowa.

Autor: Robert Wit Wyrostkiewicz

Głupota na przejeździe

Widok jaki ukazał się mieszkańcom Sulejówka i kierowcom na strzeżonym przejeździe kolejowym, nie jednego wstrząsnął. Dwaj kierowcy cudem uniknęli tragedii. O bezpieczeństwie na przejazdach kolejowych mówi kampania „Bezpieczny Przejazd - Zatrzymaj się i Żyj”, który trwa od 2005 roku.

Autor: kpp

Wandal zatrzymany

Po kilku tygodniach żmudnego poszukiwania udało się zatrzymać sprawcę uszkodzenia kamery na stacji kolejowej w Sulejówku Miłośnie.

Autor: kpp

Pijany awanturnik

W ręce policjantów z Sulejówka wpadł 22-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego, który narozrabiał w jednym z miejscowych sklepów. Pijany mężczyzna przyszedł do lokalu do pracującej tam znajomej, wszczął awanturę i ze złości wybił szybę w drzwiach wejściowych.

Autor: kpp

Włamania w powiecie

W środę, 6 marca, nieznani sprawcy włamali się do pomieszczeń gospodarczych na prywatnej posesji w Goździówce, skąd ukradli silniki elektryczne i elektronarzędzia oraz inne akcesoria elektryczne.

Autor: kpp

Włamywacz z warzywniaka

Soki i napoje to asortyment, na który połasił się 17-letni Daniel M. Z Sulejówka. Młody mężczyzna ukradł towary ze sklepu warzywnego przy ulicy Bema w Sulejówku.

Autor: kpp

Dilerka za kratkami

Mińscy kryminalni w jednym z domów w Sulejówku zabezpieczyli ponad 250 gramów narkotyków, w tym amfetaminy, marihuany i haszyszu. Zarzut nielegalnego posiadania
znacznej ilości środków odurzających przedstawiono wstępnie 20-letniej Weronice J.

Autor: kpp

Trefny interes

Kara 8 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu Emilowi D. z Warszawy, który ma koncie kilka oszustw popełnionych na mieszkańcach Sulejówka i Warszawy.

Autor: kpp

Zobacz więcej: [1]      «      9   |   10   |   11   |   12   |   13