Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Pląsy paryskie

W sobotni wieczór, 26 stycznia uczniowie trzech klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Mrozach, przestąpili przez Łuk Triumfalny i polonezowym krokiem przenieśli się do Paryża z lat 20. Tym razem aż po trzykroć.

Autor: Michał Gołębiowski

Mikroklimat za Figaro

Od 28 grudnia 2012 r. kino w Mrozach wznowiło swoją działalność, a po konsultacjach zostało nazwane Mikroklimatem. Przystosowanie Figara do jakości cyfrowej kosztowało mroziański samorząd 277 tysięcy złotych.

Autor: (jaz)

Mrozy dla rodziny

Gmina Mrozy spośród 250 gmin z całej Polski znalazła się wśród 15 nominowanych do tytułu 

Autor: jaz

Woźnica z promilami

Widok woźnicy z piwem w dłoni gorszył nie tylko mieszkańców gminy Mrozy, ale też kierowców, którzy mijali jego sanie.

Autor: kpp

Cyfrowe w Mrozach

Gminne Centrum Kultury w Mrozach zaprasza na pierwsze seanse do kina po modernizacji – zakupie projektora cyfrowego i systemu audio.

Autor: jaz

Fabryka elfów

W Mrozach przygotowania do świąt idą pełną parą. Już w niedzielę 9 grudnia w tamtejszym GCK czekano na świętego Mikołaja, który przelecieć miał z workiem prezentów. A tuż przed Wigilią mrozianie zbiorą się przed budynkiem Centrum, by pod gołym niebem kolędować i podzielić się opłatkiem

Autor: Justyna Kowalczyk

Cyfrowe Figaro

28 grudnia 2012 r. kino w Gminnym Centrum Kultury w Mrozach wznowi działalność.

Autor: jaz

Pięknieje w oczach

Mrozy to najaktywniejsza w pozyskiwaniu dotacji inwestycyjnych gmina w powiecie mińskim. Nie tak dawno władze hucznie otwierały reaktywowany tramwaj konny czy upiększony skwer, a już z powrotem do Mrozów ściągnęli gości. Tym razem na uroczyste przecięcie wstęgi na Orliku przy zespole szkół. A to nie jedyna realizowana tam sportowa inwestycja

Autor: Justyna Kowalczyk

Zobacz więcej: [1]      «      20   |   21   |   22   |   23   |   24