Co słychać? - Artykuły

Artykuły

Czas Paruzelów

Harcerz Szarych Szeregów, mieszkaniec Mińska Mazowieckiego, łącznik sztabu obwodu Armii Krajowej, bohater. Poznajcie Janka, który – mimo 16 lat – przemógł ból i nie wydał kolegów.

Autor:

Zrobili ile mogli

Droga Redakcjo! Mamy już 2014 rok i należałoby podsumować co udało się zrobić i osiągnąć w latach ubiegłych, a dotyczy to gmin Stanisławów i Strachówka. W pierwszej…

Autor:

Wystarczył list

Chciałam podziękować za zamieszczenie listu na łamach Państwa tygodnika. Wygląda na to, że deweloper przeczytał. Był kominiarz w piątek. Fakt – nie pomógł, ale jednak był. Zbadał ciąg.

Autor: Pozdrawiam – Renata /nazwisko znane redakcji

Haki na lodowisku

Na stronie MOSIR pojawiła się ankieta dot. rozwoju sportu w MM, ogólnie pomysł ok, ale trochę nie takie powinny być pytania. Raczej pod kątem osób odpowiedzialnych za sport w szerokim zakresie oraz osób personalnie kierujących nielicznymi obiektami sportowymi w naszym mieście. I właśnie nasuwa się sporo pytań do samego burmistrza, a w szczególności do dyrektora MOSiR-u.

Autor:

(Nie)porządki Solonka

W nawiązaniu do artykułu „Sole Solonka” powiem tak – mężczyzna ten myśli głową, ale nie tą, którą ma na głowie. Radny Gruba podaje przykład dobrej roboty także w innych gminach i wymienia ostatnią inwestycję, czyli połączenie Targówki z Barczącą. Ja osobiście pochwalę radnego Zbigniewa Grzesiaka za stwierdzenie, że tylko 10 procent doprowadzono do porządku – to jest święta prawda.

Autor:

Miarki strażników

Witam Panie Zbigniewie! Pisze ten list w sumie, nie licząc na żadne efekty. Wiem, że z dzisiejszą polityką władzy jednostka nie ma szans. Chodzi mi dokładnie o zarabianie pieniędzy przez instytucję publiczną, której jedynym chyba teraz zadaniem w dzisiejszych czasach jest przynoszenie regularnych wpływów do budżetu miasta

Autor: Michał Główka

Płoty wstydu

Wielu twierdzi, że w Mińsku nadal trwa bezład urbanistyczno-architektoniczny. Niby widać, że coś się dzieje, bo budują parkingi kosztem drzew, których jest coraz mniej, a z drugiej strony wyrastają dziwne buble. Oto przykład dyskusji na forum minskmaz.com.

Autor:

MAN na wyrost

Chciałbym poruszyć temat, który jest ostatnio numer jeden w naszej gminie.

Autor:

W strumieniu CsTV

Od środy 23 stycznia do wtorku 28 stycznia 4 w 2013 roku,
a 799 w ogole numer tygodnika Cs
i nowe reportaże filmowe w strumieniu naszej Co słychać TV

PROGRAM -więcej

Autor: J. Zbigniew Piątkowski

Zobacz więcej: [1]      «      161   |   162   |   163   |   164   |   165