Co słychać? - Niebezpieczne rewiry

Niebezpieczne rewiry

Osiedlowi włamywacze

W środę, 5 grudnia nieznany sprawca włamał się do mieszkania na parterze bloku przy ulicy  Chełmońskiego w Mińsku.

Autor: KPP

Wpadł na cmentarzu

W sobotę, 8 grudnia w Pustelniku w gminie Stanisławów doszło do kolizji dwóch volkswagenów golfów.

Kociokwik po piwie

Prawie przez 10 kilometrów policjanci ścigali pędzącego chwilami 180 km/h opla vectrę, którym uciekał 21-letni Rafał W.

Autor: (kpp)

Pożar na Siennickiej

Słup ognia, policyjne i strażackie syreny – to wszystko zburzyło popołudniowy spokój mińszczan, mieszkających przy ulicy Siennickiej. W środę, 28 listopada ok. godz. 13.30 na tamtejszej budowie nowego osiedla doszło do wypadku. Prawdopodobnie podczas prac spawalniczych przerwana została nitka gazownicza. Gaz zapalił się, a kilkudziesięciometrowy słup ognia poraził jednego z pracowników.

Więcej zdjęć i eportaż filmowy na  ekranie WARTO ZOBACZYĆ

Autor: (mn, jk)

W błocie z promilami

Policjantów z drogówki wezwano na przedmieścia Mińska Mazowieckiego, gdzie osobowe renault wjechało do przydrożnego rowu.

Ciągnęli na lewo

Kradzieże prądu może nie są zjawiskiem masowym czy też powszechnym,
ale zdarzają się.

Pijany podpalacz

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 35-letni Mariusz K. z mińskiej gminy, którego zatrzymano w związku z podpaleniem magazynu prywatnej stolarni.

Ostatni raz na Prusa

W piątek, 23 listopada dyżurna siedleckiej KMP po raz ostatni uczestniczyła w porannej odprawie w budynku przy ulicy Prusa.

Media w kryzysie

Studenci z kierunku bezpieczeństwa narodowego........

Bez akcyzy

W czwartek, 22 listopada podczas wspólnych działań policjanci z wydziału przestępstw gospodarczych......

Strzelał do policji

Policjantów z Dobrego wezwano do gminy Jakubów, gdzie na poboczu drogi leżał nieprzytomny mężczyzna. Na miejscu okazało się, że jest pijany. Funkcjonariusze dobudzili go i postanowili odwieźć do domu. Kiedy mężczyzna dojechał już do swojego domostwa, podziękował policjantom za pomoc. To jednak nie był koniec interwencji.

Autor: (kpp)

138 km/h przez Mińsk

Już po godz. 21.00 policjanci z drogówki patrolowali ulicę Warszawską w Mińsku Mazowieckim. W pewnej chwili zauważyli Rover-a jadącego od strony Siedlec. Kierowca auta na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Wideorejestrator wskazał, że auto jechało 138 km/h. Policjanci postanowili skontrolować kierowcę. Ten jednak zignorował sygnały i zaczął uciekać.

Autor: (kpp)

Nielegalny towar

Funkcjonariusze z mińskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą swoje  działania rozpoczęli późno w nocy. Patrole funkcjonariuszy i celników z Warszawy pojawiły się na drogach powiatu. 

Pijani na drodze

Dzielnicowy z dobrzańskiej gminy kilka dni temu dwukrotnie interweniował w stosunku do nietrzeźwych użytkowników kierowców. Pierwszy w jego ręce wpadł pijany rowerzysta – 64-letni Teofil K. z gminy Dobre.

Złodziejska wpadka

W połowie października w Nowych Osinach doszło do kradzieży. Nieznani sprawcy weszli na teren prywatnej posesji i z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego wynieśli elektronarzędzia, m.in. szlifierkę i młotowiertarkę oraz inne narzędzia budowlane.

Pijana kolizja

Późnym popołudniem oficerowi dyżurnemu zgłoszono kolizję pod marketem w Stojadłach. Nieznany kierowca zderzył się z samochodem mieszkańca dębskiej gminy i uciekł z miejsca zdarzenia.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      171   |   172   |   173   |   174   |   175      »      [229]