Co słychać? - Niebezpieczne rewiry

Niebezpieczne rewiry

Koniec ucieczki

Robert J. z województwa lubelskiego 7 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Autor: (kpp)

Pijana awantura

Policjanci z mińskiej drogówki musieli wykazać się nie lada refleksem podczas interwencji domowej, aby obezwładnić atakującego ich nożem 48-letniego Marka Ł. z gminy Dębe Wielkie.

Autor: (kpp)

Finał na sianie

Pijany kierowca – 20-letni Adam B. – nie dość, że nie zatrzymał się kontroli policjantom z mińskiej drogówki, to jeszcze uciekał przez trzy wsie.

Autor: (kpp)

Złodziej datków

Policjantom z wydziału dochodzeniowo-śledczego udało się doprowadzić do finału sprawę kradzieży puszki z ofiarami od wiernych z kościoła pw. Św. Jana Chrzciciela w Mińsku.

Autor: (kpp)

Domowy arsenał

Kryminalni z Mińska namierzyli posesję, której właściciel ukrywał arsenał broni. Obstawili budynek i jego okolice, a kiedy byli już pewni, że właściciel domu jest u siebie, pojawili się z nakazem przeszukania.

Autor: (kpp)

Magazyn w płomieniach

We wtorek 14 maja 2013 r. przy ul. Łąkowej w Mińsku po godz. 22 wybuchł pożar. Zapaliło się składowisko odpadów tworzyw sztucznych przy budynku produkcyjnym, w którym prowadzony był recykling. Strażacy na początku próbowali ograniczyć rozprzestrzenianie się pożaru na całe składowisko i przylegający do niego budynek przemysłowy. Równocześnie ratownicy przeszukali budynek w poszukiwaniu osób poszkodowanych.

Autor: (kpp)

Procentowi

W ręce policjantów i żandarmów z oddziału specjalnego wpadło dwóch pijanych rowerzystów, którzy późnym wieczorem jechali przez miasto bez oświetlenia.

Autor: kpp

Bezpieczna droga

Dzięki zaangażowaniu dyrekcji Gimnazjum Miejskiego nr 2 i kierownictwa mińskiej drogówki zorganizowano uczniom Dzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Autor: kpp

Pijacki rajd

Gdy po mińskich ulicach szosował kolarski peleton, w jego tle swój własny rajd odbywał 48-letni Sławomir F. z powiatu siedleckiego.

Autor: kpp

Wpadła z prochami

Torebki z ecstasy i amfetaminą znaleźli mińscy kryminalni, przeszukując dom 25-letniej Sylwii K., mieszkanki mińskiej gminy.

Autor: kpp

Motocyklista w akcji

Dzięki prawdziwie obywatelskiej reakcji motocyklisty udało się zatrzymać i osadzić w policyjnym areszcie 45-letniego Wojciecha N.

Autor: kpp

Pijana łapówka

Stanowcza reakcja mińskich prewencjuszy na łapówkarską propozycję zakończyła się osadzeniem 28-letniego Krzysztofa K. z Halinowa w policyjnym areszcie.

Autor: kpp

Groził nożem

Łącznie 9 zarzutów karnych usłyszał 43-letni Adam R. z Warszawy, który włamywał się do samochodów w Sulejówku, szukając w nich wartościowych rzeczy. Do serii włamań doszło na przełomie marca i kwietnia. Na szczęście z samochodów nic nie zginęło.

Autor: kpp

Okradł znajomą

Kiedy jego znajoma poszła do domu, zostawiając kluczyki w samochodzie, ten uruchomił silnik i odjechał w nieznanym kierunku.

Autor: kpp

Nowy na straży

Od 1 maja 2013 roku gmina Stanisławów ma nowego dzielnicowego. Został nim starszy sierżant Andrzej Kaliszuk, dotychczas pracujący w zespole patrolowo-interwencyjnym komisariatu w Dobrem, funkcjonariusz z 6-letnim stażem służby. Dzielnicowy dyżuruje w godzinach swojej pracy pod numerem telefonu 600 997 221, a interesantów przyjmuje w komisariacie w Dobrem przy ulicy Kościuszki 2 - tel. 25 757 11 77.

Autor: kpp

Mińscy najlepsi

Ustawa o ratownictwie medycznym włączyła policję w system Państwowego Ratownictwa Medycznego jako służbę powołaną do niesienia pomocy osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego.

Autor: kpp

Zobacz więcej: [1]      «      140   |   141   |   142   |   143   |   144      »      [150]