Co słychać? - Niebezpieczne rewiry

Niebezpieczne rewiry

Skok na flaszki

Zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem do latowickiego baru usłyszało czterech mieszkańców pobliskich miejscowości w wieku od 19 do 33 lat.

Autor: (kpp)

Gończy za Nowackim

Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu w Sulejówku prowadzą sprawę poszukiwawczą 23-letniego Łukasza Daniela Nowackiego, mieszkańca Sulejówka.

Autor: (kpp)

Rowery do odbioru

Na przełomie ostatnich dwóch tygodni w Mińsku Mazowieckim miały miejsce kradzieże rowerów, które znikały głównie spod sklepów.

Autor: (kpp)

Wpadka w aptece

Policjant z mińskiej jednostki w czasie wolnym od pracy, będąc w aptece zatrzymał 48-letniego Andrzeja W.

Autor: (kpp)

Oszuści

Zarzuty popełnienia rozboju na 32-letnim mieszkańcu powiatu otwockiego usłyszeli, 22-letni Adam K. i 19-letni Krzysztof Ś. z województwapodlaskiego.

Autor: (kpp)

Koniec ucieczki

Robert J. z województwa lubelskiego 7 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Autor: (kpp)

Pijana awantura

Policjanci z mińskiej drogówki musieli wykazać się nie lada refleksem podczas interwencji domowej, aby obezwładnić atakującego ich nożem 48-letniego Marka Ł. z gminy Dębe Wielkie.

Autor: (kpp)

Finał na sianie

Pijany kierowca – 20-letni Adam B. – nie dość, że nie zatrzymał się kontroli policjantom z mińskiej drogówki, to jeszcze uciekał przez trzy wsie.

Autor: (kpp)

Złodziej datków

Policjantom z wydziału dochodzeniowo-śledczego udało się doprowadzić do finału sprawę kradzieży puszki z ofiarami od wiernych z kościoła pw. Św. Jana Chrzciciela w Mińsku.

Autor: (kpp)

Domowy arsenał

Kryminalni z Mińska namierzyli posesję, której właściciel ukrywał arsenał broni. Obstawili budynek i jego okolice, a kiedy byli już pewni, że właściciel domu jest u siebie, pojawili się z nakazem przeszukania.

Autor: (kpp)

Magazyn w płomieniach

We wtorek 14 maja 2013 r. przy ul. Łąkowej w Mińsku po godz. 22 wybuchł pożar. Zapaliło się składowisko odpadów tworzyw sztucznych przy budynku produkcyjnym, w którym prowadzony był recykling. Strażacy na początku próbowali ograniczyć rozprzestrzenianie się pożaru na całe składowisko i przylegający do niego budynek przemysłowy. Równocześnie ratownicy przeszukali budynek w poszukiwaniu osób poszkodowanych.

Autor: (kpp)

Procentowi

W ręce policjantów i żandarmów z oddziału specjalnego wpadło dwóch pijanych rowerzystów, którzy późnym wieczorem jechali przez miasto bez oświetlenia.

Autor: kpp

Bezpieczna droga

Dzięki zaangażowaniu dyrekcji Gimnazjum Miejskiego nr 2 i kierownictwa mińskiej drogówki zorganizowano uczniom Dzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Autor: kpp

Pijacki rajd

Gdy po mińskich ulicach szosował kolarski peleton, w jego tle swój własny rajd odbywał 48-letni Sławomir F. z powiatu siedleckiego.

Autor: kpp

Wpadła z prochami

Torebki z ecstasy i amfetaminą znaleźli mińscy kryminalni, przeszukując dom 25-letniej Sylwii K., mieszkanki mińskiej gminy.

Autor: kpp

Motocyklista w akcji

Dzięki prawdziwie obywatelskiej reakcji motocyklisty udało się zatrzymać i osadzić w policyjnym areszcie 45-letniego Wojciecha N.

Autor: kpp

Zobacz więcej: [1]      «      138   |   139   |   140   |   141   |   142      »      [149]