Co słychać? - Niebezpieczne rewiry

Niebezpieczne rewiry

Złodziej telefonów

Kryminalnym udało się złapać sprawców kradzieży. Na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki
i Okrzei w Mińsku Mazowieckim do 13-latka podbiegła grupa wyrostków. Jeden z nich wyrwał chłopcu z ręki telefon komórkowy. Po chwili wszyscy uciekli, a w pościg za nimi ruszyli zaalarmowani kryminalni.

Autor: kpp

Przypadkowa wpadka

Konrad C. może mówić o ogromnym pechu. Poszukiwany przez sąd mężczyzna wpadł przez przypadek. Kryminalni pracowali przy jednej ze spraw dotyczących kradzieży i włamań popełnianych w Mińsku Mazowieckim i okolicach. 

Autor: kpp

Przywłaszczył telefon

Znajdując zagubioną rzecz warto zainteresować się tym - do kogo ona należy, bo zabierając ją ze sobą można narazić się na odpowiedzialność karną. Mieszkanka halinowskiej gminy zgłosiła policji w Sulejówku kradzież telefonu. Po sprawdzeniu sklepowego monitoringu okazało się, że nie było żadnej kradzieży.

Autor: kpp

Nielegalni drwale

Na przełomie stycznia i lutego w lasach pod Hipolitowem grasowali złodzieje. Sprawcy wycinali różnego gatunku drzewa będące państwową własnością i wywozili je w nieznanym kierunku. Sprawą tajemniczych drwali zainteresowali się policjanci z komisariatu w Halinowie. 

Autor: kpp

Włamywacze zatrzymani

Jeden z mieszkańców Warszawy padł ofiarą włamywaczy, który dostali się na teren jego działki letniskowej w Chobocie. Złodzieje zainteresowali się głównie przedmiotami z metalu, felgami samochodowymi, metalowymi młotami, kowadłami, a nawet bębnami od pralek. Wytypowaniem sprawców zajęli się policjanci z Halinowa.

Autor: kpp

Internetowi oszuści

Kilkaset sztuk podrabianej odzieży sportowej różnych firm, a także kilkanaście flakonów perfum zabezpieczyli policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. Funkcjonariusze wpadli na trop sprzedawców z powiatu mińskiego, którzy na aukcjach internetowych oferowali kosmetyki i odzież.

Autor: kpp

Z kronik KPP i PSP

Złodziej z lodowiska
W czwartek, 31 stycznia, jedna z mieszkanek Mińska Mazowieckiego padła ofiarą złodzieja, który grasował na miejskim lodowisku. Wykorzystując nieuwagę kobiety, nieznany osobnik ukradł z plecaka telefon. Policjanci próbują namierzyć sprawcę kradzieży.

Hiena grasuje
W niedzielę, 3 lutego, na kałuszyńskim cmentarzu komunalnym pojawił się złodziej, który ukradł mosiężny krzyż z nagrobka. Policjanci z lokalnego posterunku będą teraz wyjaśniać wszystkie okoliczności, w jakich mogło dojść do kradzieży.

Autor: kpp

Wandal zatrzymany

Po kilku tygodniach żmudnego poszukiwania udało się zatrzymać sprawcę uszkodzenia kamery na stacji kolejowej w Sulejówku Miłośnie.

Autor: kpp

Wpadki dilerów

Ponad pół kilograma amfetaminy zabezpieczyli mińscy kryminalni podczas przeszukania, które przeprowadzili u jednego z mieszkańców cegłowskiej gminy – 29-letniego Kamila J.

Autor: kpp

Wypadek na Dwójce

Trzy uszkodzone samochody i dwie osoby ranne, to bilans wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek, 29 stycznia, w Ryczołku.

Autor: kpp

Nowy dzielnicowy

Mieszkańcy północno-zachodniej części gminy Mińsk Mazowiecki mają nowego dzielnicowego. Rejon objął sierżant Wiesław Sałata, pełniący do tej pory służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym.

Autor: kpp

Ślepa ucieczka

Interwencja kierowców pozwoliła zatrzymać pijanego mężczyznę, który jeździł w okolicach Lasomina. Policjanci z drogówki pojechali na teren siennickiej gminy, by odnaleźć zgłoszonego, podejrzanego peugeota.

Autor: kpp

Wynosił wódkę

Czujność sklepowego personelu w jednym z mińskich marketów błyskawicznie pozwoliła wyśledzić złodzieja, który do torby po laptopie pakował litrowe flaszki z wódką.

Autor: kpp

Pijany awanturnik

W ręce policjantów z Sulejówka wpadł 22-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego, który narozrabiał w jednym z miejscowych sklepów. Pijany mężczyzna przyszedł do lokalu do pracującej tam znajomej, wszczął awanturę i ze złości wybił szybę w drzwiach wejściowych.

Autor: kpp

Kradzież ukarana

W połowie lutego prywatne gospodarstwo w Dziękowiźnie upodobali sobie złodzieje. Niepostrzeżenie dostali się na teren obejścia gospodarskiego i wynieśli z niego pług i wał do ubijania trawy.

Autor: kpp

Dozór za narkotyki

W minionym tygodniu węgrowscy policjanci z wydziału kryminalnego przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze 20-letniego mieszkańca Węgrowa.

Autor: kpp

Zobacz więcej: [1]      «      130   |   131   |   132   |   133   |   134      »      [137]