Co słychać? - Niebezpieczne rewiry

Niebezpieczne rewiry

Rowerowe promile

Prewencjusze patrolujący ulicę Kazikowskiego w Mińsku zatrzymali do kontroli dwóch rowerzystów, których styl jazdy odbiegał od normy.

Autor: (kpp)

Wypadek w Legaczu

Trzy rozbite samochody i dwóch rannych kierowców, to bilans wypadku drogowego, do jakiego doszło po na drodze krajowej nr 50 w Legaczu.

Autor: (kpp)

Szemrany mechanik

Trzy zarzuty karne – przywłaszczenia rzeczy powierzonej, ukrycia dokumentów i ich fałszowania, usłyszał 29-letni mieszkaniec gminy Stanisławów.

Autor: (kpp)

Zemsta na tujach

Na odpowiedzialność karną naraził się jeden z mieszkańców gminy Stanisławów, który w nietypowy sposób chciał wyrównać sąsiedzkie rachunki.

Autor: (kpp)

Amator metalu

W ręce wywiadowców z mińskiej komendy wpadł 34-letni Marek W., podejrzany o kradzieże różnych elementów metalowych na terenie Mińska Mazowieckiego.

Autor: (kpp)

Komórkowa szajka

Policjantom udało się rozwiązać sprawę kradzieży telefonu komórkowego z salonu sieci komórkowej w Sulejówku, do której doszło w kwietniu tego roku.

Autor: (kpp)

Szczęśliwe odnalezienie

Poszukiwania 58-letniego mieszkańca gminy Mrozy, który zagubił się podczas spaceru, zakończyły się szczęśliwym odnalezieniem.

Autor: (kpp)

Złodziejski spektakl

Umiejętna gra słów, rzewna historia i w końca prośba otwarcia drzwi, były tak przekonujące, że 75-letnia kobieta wpuściła do mieszkania złodziei.

Autor: (kpp)

Sukienkowa złodziejka

64-letnia Krystyna H., znana dość dobrze policjantom z sulejóweckiego komisariatu, wpadła podczas kradzieży sukienek z pawilonu handlowego przy ulicy Dworcowej w Sulejówku.

Autor: (kpp)

Patrol roku

Mińscy prewencjusze zajęli czwarte miejsce w konkursie „Patrol Roku 2013”, którego finał odbył się w komendzie stołecznej policji. Zawody podzielono na dwa etapy.

Autor: (kpp)

Oszuści w akcji

Mam poważne problemy w pracy, potrzebuję pieniędzy”- tymi słowami zwróciła się córka do swojej matki, prosząc o finansowe wsparcie.

Autor: (kpp)

Niebezpieczny rowerzysta

Błyskawiczna interwencja prewencjuszy zapobiegła ewentualnemu wypadkowi, do jakiego mogłoby dojść z udziałem pijanego rowerzysty.

Autor: (kpp)

Test na druha

W ostatnią niedzielę lipca zakończyło się szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP z terenu gminy i miasta Mińsk Mazowiecki.

Autor: (psp)

Oszuści od złomu

Niesamowity upór w kilkumiesięcznej analizie zgromadzonych materiałów doprowadził do rozwiązania sprawy związanej z handlem złomem, w której cudzoziemcy zostali oszukani przez grupę mężczyzn z Indii i Polski.

Autor: (kpp)

Pijany uciekinier

W ręce policjantów z prewencji wpadł 21-letni Daniel D. Z gminy Jakubów, który próbował uciec z miejsca kolizji w okolicy ulicy Nadrzecznej w Mińsku.

Autor: (kpp)

Francuski oszust

Trzy miesiące tymczasowego aresztu zastosował miński sąd wobec 48-letniego obywatela Francji, który dwukrotnie wyłudził pieniądze od jednego z mińskich handlowców.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      130   |   131   |   132   |   133   |   134      »      [143]