Co słychać? - Niebezpieczne rewiry

Niebezpieczne rewiry

Kociokwik po piwie

Prawie przez 10 kilometrów policjanci ścigali pędzącego chwilami 180 km/h opla vectrę, którym uciekał 21-letni Rafał W.

Autor: kpp

Pożar na Siennickiej

Słup ognia, policyjne i strażackie syreny – to wszystko zburzyło popołudniowy spokój mińszczan, mieszkających przy ulicy Siennickiej. W środę, 28 listopada ok. godz. 13.30 na tamtejszej budowie nowego osiedla doszło do wypadku. Prawdopodobnie podczas prac spawalniczych przerwana została nitka gazownicza. Gaz zapalił się, a kilkudziesięciometrowy słup ognia poraził jednego z pracowników.

Więcej zdjęć i eportaż filmowy na  ekranie WARTO ZOBACZYĆ

Autor: (mn, jk)

W błocie z promilami

Policjantów z drogówki wezwano na przedmieścia Mińska Mazowieckiego, gdzie osobowe renault wjechało do przydrożnego rowu.

Autor:

Ciągnęli na lewo

Kradzieże prądu może nie są zjawiskiem masowym czy też powszechnym,
ale zdarzają się.

Autor:

Pijany podpalacz

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 35-letni Mariusz K. z mińskiej gminy, którego zatrzymano w związku z podpaleniem magazynu prywatnej stolarni.

Autor:

Strzelał do policji

Policjantów z Dobrego wezwano do gminy Jakubów, gdzie na poboczu drogi leżał nieprzytomny mężczyzna. Na miejscu okazało się, że jest pijany. Funkcjonariusze dobudzili go i postanowili odwieźć do domu. Kiedy mężczyzna dojechał już do swojego domostwa, podziękował policjantom za pomoc. To jednak nie był koniec interwencji.

Autor: (kpp)

138 km/h przez Mińsk

Już po godz. 21.00 policjanci z drogówki patrolowali ulicę Warszawską w Mińsku Mazowieckim. W pewnej chwili zauważyli Rover-a jadącego od strony Siedlec. Kierowca auta na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Wideorejestrator wskazał, że auto jechało 138 km/h. Policjanci postanowili skontrolować kierowcę. Ten jednak zignorował sygnały i zaczął uciekać.

Autor: (kpp)

Nielegalny towar

Funkcjonariusze z mińskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą swoje  działania rozpoczęli późno w nocy. Patrole funkcjonariuszy i celników z Warszawy pojawiły się na drogach powiatu. 

Autor:

Pijani na drodze

Dzielnicowy z dobrzańskiej gminy kilka dni temu dwukrotnie interweniował w stosunku do nietrzeźwych użytkowników kierowców. Pierwszy w jego ręce wpadł pijany rowerzysta – 64-letni Teofil K. z gminy Dobre.

Autor:

Złodziejska wpadka

W połowie października w Nowych Osinach doszło do kradzieży. Nieznani sprawcy weszli na teren prywatnej posesji i z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego wynieśli elektronarzędzia, m.in. szlifierkę i młotowiertarkę oraz inne narzędzia budowlane.

Autor:

Pijana kolizja

Późnym popołudniem oficerowi dyżurnemu zgłoszono kolizję pod marketem w Stojadłach. Nieznany kierowca zderzył się z samochodem mieszkańca dębskiej gminy i uciekł z miejsca zdarzenia.

Autor: (kpp)

Strzeż się wnuczka

Na wnuczka, córkę czy też syna – pod różnymi postaciami przestępcy próbują oszukiwać starszych ludzi. Ci, którzy ulegną wzruszającej historii i uwierzą w to, że od ich pomocy zależy dalszy los rodziny, muszą liczyć się z finansową stratą.

Autor: (kpp)

Kradli akumulatory

Od kilku tygodni do komisariatu w Dobrem trafiały zawiadomienia dotyczące kradzieży akumulatorów od sygnalizacji świetlnej, do których dochodziło na remontowanym odcinku drogi krajowej nr 637 w okolicach Stanisławowa. Policjanci podejrzewali, że sprawcy mogą pochodzić z jednego z sąsiednich powiatów.

Autor: (kpp)

Napadli dla wina

W środę, 3 października jeden z mieszkańców Sulejówka wracał do domu wieczorową porą. Na skrzyżowaniu ulic Łukasińskiego i Armii Krajowej drogę zastąpiło mu trzech mężczyzn, którzy zażądali od niego pieniędzy na wino.

Autor: (kpp)

Wpadki z konopią

Policjanci z wydziału kryminalnego pracowali ostatnio przy sprawach dotyczących udzielania środków odurzających, w tym nawet osobom małoletnim. Postanowili przeszukać kilka wytypowanych mieszkań potencjalnych dilerów.

Autor:

Ścigany Mariusz Rubka

Policjanci z Sulejówka poszukują Mariusza Rubkę ściganego listem gończym wydanym przez mińską prokuraturę. Mężczyzna bez wymaganego zezwolenia właściwych organów służył w Legii Cudzoziemskiej.

Autor: (kpp)

Zobacz więcej: [1]      «      129   |   130   |   131   |   132   |   133      »      [133]