Co słychać? - Niebezpieczne rewiry

Niebezpieczne rewiry

Bezpieczna droga

Dzięki zaangażowaniu dyrekcji Gimnazjum Miejskiego nr 2 i kierownictwa mińskiej drogówki zorganizowano uczniom Dzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Autor: kpp

Pijacki rajd

Gdy po mińskich ulicach szosował kolarski peleton, w jego tle swój własny rajd odbywał 48-letni Sławomir F. z powiatu siedleckiego.

Autor: kpp

Wpadła z prochami

Torebki z ecstasy i amfetaminą znaleźli mińscy kryminalni, przeszukując dom 25-letniej Sylwii K., mieszkanki mińskiej gminy.

Autor: kpp

Motocyklista w akcji

Dzięki prawdziwie obywatelskiej reakcji motocyklisty udało się zatrzymać i osadzić w policyjnym areszcie 45-letniego Wojciecha N.

Autor: kpp

Pijana łapówka

Stanowcza reakcja mińskich prewencjuszy na łapówkarską propozycję zakończyła się osadzeniem 28-letniego Krzysztofa K. z Halinowa w policyjnym areszcie.

Autor: kpp

Groził nożem

Łącznie 9 zarzutów karnych usłyszał 43-letni Adam R. z Warszawy, który włamywał się do samochodów w Sulejówku, szukając w nich wartościowych rzeczy. Do serii włamań doszło na przełomie marca i kwietnia. Na szczęście z samochodów nic nie zginęło.

Autor: kpp

Okradł znajomą

Kiedy jego znajoma poszła do domu, zostawiając kluczyki w samochodzie, ten uruchomił silnik i odjechał w nieznanym kierunku.

Autor: kpp

Nowy na straży

Od 1 maja 2013 roku gmina Stanisławów ma nowego dzielnicowego. Został nim starszy sierżant Andrzej Kaliszuk, dotychczas pracujący w zespole patrolowo-interwencyjnym komisariatu w Dobrem, funkcjonariusz z 6-letnim stażem służby. Dzielnicowy dyżuruje w godzinach swojej pracy pod numerem telefonu 600 997 221, a interesantów przyjmuje w komisariacie w Dobrem przy ulicy Kościuszki 2 - tel. 25 757 11 77.

Autor: kpp

Mińscy najlepsi

Ustawa o ratownictwie medycznym włączyła policję w system Państwowego Ratownictwa Medycznego jako służbę powołaną do niesienia pomocy osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego.

Autor: kpp

Włam na Okrzei

Nieznani sprawcy włamali się do mieszkania w bloku przy ulicy Okrzei w Mińsku.

Autor: (kpp)

Ptasi amatorzy

W Mińsku na terenie prywatnej posesji przy ulicy Chróścielewskiego, miało miejsce włamanie do gołębnika.

Autor: (kpp)

Przyłącze na celowniku

Policjanci z komisariatu w Mrozach wspólnie z pracownikami rejonu energetycznego ujawnili nielegalne przyłącze w jednym z domów w Grodzisku w gminie Mrozy.

Autor: (kpp)

Wrzesień dla uczniów

17 września na kontrolę rejonów szkół w Mińsku Mazowieckim udał się zastępca naczelnika wydziału ruchu drogowego mińskiej Komendy aspirant sztabowy Dariusz Wiercioch i aspirant Radosław Czwarnóg.

Autor: (kpp)

Śmiertelne potrącenie

W Wólce Mińskiej na ulicy Mazowieckiej doszło do potrącenia rowerzysty.

Autor: kpp

Pijany na skuterze

Ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie miał pewien 52-letni mieszkaniec siennickiej gminy, którego zatrzymali do kontroli policjanci z drogówki.

Autor: kpp

Ścigani

Policjanci szukają dwóch mieszkańców Sulejówka ściganych listem gończym za popełnione przestępstwa.

Autor: kpp

Zobacz więcej: [1]      «      137   |   138   |   139   |   140   |   141      »      [147]