Co słychać? - Niebezpieczne rewiry

Niebezpieczne rewiry

Transport bez akcyzy

W ręce policjantów wpadł kurier, który nielegalnie przewoził hurtową ilość papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Autor:

Kotara-niewidka

Sterta ubrań leżąca pod oknem i zasłonięta kotara okazały się niewystarczającym kamuflażem dla 42-letniego Roberta S. mińszczanina, który ukrywał się przed policją.

Autor: kpp

Licealiści do policji

Uczniowie Zespołu Szkół w Mrozach odwiedzili mury mińskiej komendy, aby poznać pracę policjantów w poszczególnych wydziałach i dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacji do Policji.

Autor: kpp

Fałszywa siostrzenica

Oszuści działający metodą „na krewniaka” po raz kolejny zaatakowali.

Autor: kpp

Pechowe nawrócenie

Poszukiwany Marcin K. miał ogromnego pecha.

Autor: kpp

Ulotkowy rabuś

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 36-letniemu Piotrowi S. z Warszawy, który roznosząc ulotki reklamowe w Sulejówku, dopuścił się kradzieży rozbójniczej w gabinecie stomatologicznym.

Autor: kpp

Ulotkowy rabuś

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 36-letniemu Piotrowi S. z Warszawy, który roznosząc ulotki reklamowe w Sulejówku, dopuścił się kradzieży rozbójniczej w gabinecie stomatologicznym.

Autor: kpp

Pijany z zakazem

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi teraz 33-letniemu Robertowi M. z gminy Cegłów, którego zatrzymano podczas kontroli drogowej w Anielewie.

Autor: kpp

Tragicznie w Warmiakach

Trwa policyjne dochodzenie w sprawie tragicznego wypadku, do jakiego doszło w niedzielę, 17 marca, w Warmiakach na trasie nr 50 pod Łochowem.

Autor: kpp

Gdzie jest Agnieszka Pasieczna?

W piątek, 15 marca 2013 roku zaginęła 72-letnia mieszkanka Stankowizny w Mińsku Mazowieckim. Kobieta wyszła z domu i do dnia dzisiejszego nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Agnieszka Pasieczna ma około 150 cm wzrostu, waży około 45 kg. Jest szczupła i ma dość widoczną siwiznę we włosach. W dniu zaginięcia była ubrana w jasną, ocieplaną kurtkę, ciemne spodnie jeansowe i ciemne kozaki.

Autor: kpp

Kronika KPP i PSP

Złodzieje w Sokólu
We wtorek, 19 marca, nieznani sprawcy dostali się na teren prywatnego gospodarstwa w Sokólu, w gminie Stanisławów. Ukradli kilkadziesiąt kilogramów miedzi oraz zniszczyli opony samochodowe w dwóch zaparkowanych na posesji samochodach.

Potrącił 10-latka
Policjanci zajmują się zbadaniem okoliczności wypadku, do jakiego doszło w czwartek, 21 marca. Na ulicy Siennickiej w Mińsku Mazowieckim samochód osobowy potrącił 10-letniego chłopca. Dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

Autor: kpp

Łasy na datki

We wtorek, 12 marca, nieznany sprawca włamał się skrzynki na datki w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim.

Autor: kpp

Test z policji

Jedenaście drużyn ze szkół podstawowych weźmie udział w powiatowym półfinale II edycji konkursu dla dzieci i młodzieży „Policjanci są wśród nas. W najbliższym czasie policjanci wskażą wszystkim uczestnikom dokładne miejsce, w którym będzie zorganizowany etap powiatowy.

Autor: kpp

Przyłapany w akcji

Halę magazynowo-produkcyjną przy ulicy Dźwigowej w Mińsku ostatnio upodobali sobie złodzieje kabli, rur i elementów metalowych. Policjanci z wydziału prewencji postanowili zatem zwiększyć patrole w tamtym rejonie.

Autor: kpp

Nielegalny kurier

Zarzut przewożenia papierosów bez akcyzy usłyszał 39-letni Sławomir Ł. z Wołomina, który wpadł podczas kontroli drogowej w gminie Dobre. Policjanci z dobrzańskiego komisariatu zatrzymali jego volkswagena golfa w okolicach Papierni.

Autor: kpp

Wagary pod kontrolą

Pierwszy dzień wiosny powinien być symbolem radości, uśmiechu, zadowolenia z nadejścia cieplejszej pory roku. To dzień szczególny dla dzieci i młodzieży, którzy tego dnia biorą udział w licznych grach, zabawach, happeningach organizowanych przez swoje szkoły, rodzime gminy i miasta.

Autor: kpp

Zobacz więcej: [1]      «      136   |   137   |   138   |   139   |   140      »      [144]