W miniony weekend rozegrano drugą turę X Halowego Turnieju piłki nożnej halowej o Puchar Wójta Gminy Latowicz. Tym razem rywalizacja toczyła się w rocznikach 2008 oraz 2010.

Lepsi sąsiedzi

Do zawodów przystąpiło 132 zawodników. Reprezentowali oni kluby z miejscowości: Latowicz, Kałuszyn, Siennica, Stoczek Łukowski, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Huta Mińska, Mrozy oraz Żelechów. Tak jak w poprzednim tygodniu, mecze najpierw rozgrywano w dwóch grupach – każdy z każdym, następnie systemem pucharowym.
W rywalizacji drużyn z rocznika 2008 najlepsza okazała się Watra Mrozy. Drugie miejsce przypadło gospodarzom – Olimpii Latowicz, a trzecie dziewczętom z Tygrysiątek Huta Mińska. To  właśnie zawodniczka tej ekipy – Oliwia Związek – okazała się najlepszą strzelczynią z 9 bramkami na koncie. Najskuteczniejszym bramkarzem okrzyknięto Bartosza Rzyszkowicza z Mrozów, zaś najlepszym graczem nazwano Mateusza Kaniewskiego z Masovii Siedlce.
W młodszym roczniku zwyciężył PKS Life Siennica. Wyprzedził on UKS 5 Mińsk Mazowiecki i Victorię Kałuszyn. Najwięcej goli i tytuł króla strzelców zdobył Bartek Pieńkowski z mińskiej ekipy. W bramce najlepiej spisywali się: Wojciech Szczęsny z PKS Life Siennica i Krystian Wiechetek z Victorii Kałuszyn. Natomiast nagroda dla najlepszego zawodnika ponownie trafiła do siedlczanina – Bartka Marciniaka z SEMP SEMP Pogoń Siedlce.

Numer: 7 (1063) 2018 Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *